W miniony piątek 6 marca b.r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się XIV Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Halowej Piłce Nożnej. W rozgrywkach uczestniczyli zawodnicy reprezentujący Choszczno, Kamień Pomorski, Świnoujście, Międzyrzecz, Szczecin, Nowogard, Gorzów Wlkp., Goleniów, Stargard Szczeciński oraz GISW. W meczu finałowym spotkali się zawodnicy Choszczna i Stargardu Szczecińskiego, a w regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę tego meczu, którym okazał się A.Ś. Choszczno z wynikiem 2:1. W meczu o 3 miejsce spotkał się Goleniów ze Szczecinem, gdzie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 2:1. Najlepszym bramkarzem tego turnieju okazał się Marek Ufnal z Choszczna. Za najlepszego strzelca uznano Dariusza Szmulskiego również z Choszczna. Miano najlepszego zawodnika przypadło w udziale Wiktorowi Kasztelanowi ze Stargardu Szczecińskiego. Ostateczna klasyfikacja zespołów przedstawia się następująco:
1. Choszczno
2. Stargard Szczeciński
3. Goleniów
4. Szczecin
5. Świnoujście
6. GISW
7. Kamień Pomorski
8. Nowogard
9. Międzyrzecz
10. Gorzów Wlkp.

































































Gość
Siemka impreza fajowa spotkałem jako emeryt swoich dawnych kumpli