Mundurówka w natarciu

W miniony piątek 6 marca b.r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się XIV Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Halowej Piłce Nożnej. W rozgrywkach uczestniczyli zawodnicy reprezentujący Choszczno, Kamień Pomorski, Świnoujście, Międzyrzecz, Szczecin, Nowogard, Gorzów Wlkp., Goleniów, Stargard Szczeciński oraz GISW. W meczu finałowym spotkali się zawodnicy Choszczna i Stargardu Szczecińskiego, a w regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę tego meczu, którym okazał się A.Ś. Choszczno z wynikiem 2:1. W meczu o 3 miejsce spotkał się Goleniów ze Szczecinem, gdzie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 2:1. Najlepszym bramkarzem tego turnieju okazał się Marek Ufnal z Choszczna. Za najlepszego strzelca uznano Dariusza Szmulskiego również z Choszczna. Miano najlepszego zawodnika przypadło w udziale Wiktorowi Kasztelanowi ze Stargardu Szczecińskiego. Ostateczna klasyfikacja zespołów przedstawia się następująco:

 

1. Choszczno

2. Stargard Szczeciński

3. Goleniów

4. Szczecin

5. Świnoujście

6. GISW

7. Kamień Pomorski

8. Nowogard

9. Międzyrzecz

10. Gorzów Wlkp.