niedziela, 2 październik 2022, 12:03

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Młodzi aktywni w dialogu

Młodzi aktywni w dialogu

środa, 11 marca 2015, 20:35 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, społeczeństwo

Międzyzdrojska młodzież aktywnie włączyła się w dialog obywatelski!

Międzyzdrojska młodzież aktywnie włączyła się w dialog obywatelski dotyczący budowy skateparku w Międzyzdrojach. Nie jest to ich pierwsze działanie. Poprzedzała je korespondencja w formie petycji skierowana do międzyzdrojskiej Rady Miejskiej. Poparta była ona materiałami przygotowanymi przez młodzież w formie nagrań, które przedstawiały ich zaangażowanie zarówno w kwestii aktywności sportowej jak i postaw społecznych.

Teraz zdecydowali się na krok dalej!

Prace nad własną wizją i koncepcją skatepatku rozpoczęli już w połowie lutego. Przygotowali propozycję niezbędnych elementów dla toru do uprawiania sportów ekstremalnych. Duże zaangażowanie włożyli w wyjazd z przedstawicielami międzyzdrojskiej Rady Miejskiej do Stepnicy. Podczas tej wizyty reprezentacja programu go!pro.Art.notDrugs – SKATE EDITION miała okazję obejrzeć, przetestować i podzielić się swoimi spostrzeżeniami nt infrastruktury tamtejszego skateparku. Wyjazd ten stał się również okazją do bezpośredniego zaprezentowania niekrytej pasji, umiejętności oraz autentycznego zainteresowania tematem.

Na stronie www.motywacjaidzialanie.pl bądź na fanpage Motywacja i Działanie można obejrzeć dotychczasowe nagrania. Do czego zapraszamy!

/MID

Młodzi aktywni w dialogu Reviewed by on . Międzyzdrojska młodzież aktywnie włączyła się w dialog obywatelski! Międzyzdrojska młodzież aktywnie włączyła się w dialog obywatelski dotyczący budowy skatepar Międzyzdrojska młodzież aktywnie włączyła się w dialog obywatelski! Międzyzdrojska młodzież aktywnie włączyła się w dialog obywatelski dotyczący budowy skatepar Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top