piątek, 2 czerwiec 2023, 19:41

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » XVI FINAŁ KALF: Medicina zagra z Repro Service Pol.!
XVI FINAŁ KALF: Medicina zagra z Repro Service Pol.!

XVI FINAŁ KALF: Medicina zagra z Repro Service Pol.!

niedziela, 22 marca 2015, 22:59 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

W niedzielę, 22 marca 2015r. w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrana została II runda play-off. Jej zadaniem było wyłonienie tegorocznych finalistów, którzy w najbliższą sobotę, 28 marca powalczą o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego w Futsalu.

W pierwszym meczu Repro Service Pol. zagrał z Ekolem Dziwnówek. Tydzień wcześniej, w pierwszym starciu tych drużyn zwycięstwo odniósł Repro Service Pol. 8:1. W II rundzie play-off mecz zakończył się zwycięstwem Repro 17:6. To jeden z najwyższych wyników w historii kamieńskich rozgrywek w I Lidze Super KALF. To zwycięstwo zapewniło po raz kolejny Repro udział w finale i szansę na pierwszy tytuł mistrzowski. Czerwoną kartkę w tym spotkaniu za zagranie piłki ręką na linii bramkowej otrzymał Paweł Żabierek, a to oznacza, że zawodnik ten nie wystąpi w meczu finałowym. Ekol Dziwnówek natomiast zagra w meczu o III miejsce. Bramki dla Repro Service Pol.: Mateusz Wróbel (7), Dawid Sandzewicz (7), Radek Smela (1), Paweł Żabierek i Mariusz Janiszewski. Bramki dla Ekolu: Maciej Szwech (2), Dawid Kapusta (2), Paweł Wach i Krzysztof Kubas.

W drugim spotkaniu DarKing zmierzył się z Mediciną. W pierwszym spotkaniu Medicina wygrała 5:0. W meczu rewanżowym również lepsza okazała się Medicina, która pokonała DarKing 8:3. Medcina – trzykrotny Mistrz KALF-u po raz czwarty stanie przed szansą na tytuł mistrzowski. Po raz kolejny w wielki finale zespół Karola Ptaka zagra z Repro Service Pol. Bramki dla Mediciny: Szymon Włodarek (3), Krzysztof Wysocki (2), Dominik Kokot, Dawid Roszak, Wojciech Andrzejewski. Bramki dla DarKingu: Artur Lalak, Paweł Przybysz i Radek Dziągwa.

Impreza finałowa kończąca XVI edycję Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu w sobotę, 28 marca 2015r. od godz. 20.20. Tego dnia kamieńska hala wyposażona zostanie w specjalne oświetlenie oraz dodatkowe, potężne nagłośnienie. Za oprawę imprezy finałowej odpowiedzialna będzie agencja GRAND MUSIC z Kamienia Pomorskiego. Dodatkowe oświetlenie zostanie sprowadzone ze Szczecina.

Sobotni mecz finałowy poprzedzony zostanie występem „Piłkarski Freestyle” grupy Your Life, Your Freestyle! ze Szczecina, która zeprezentuje swoje umiejętności. Jeden z zaproszonych artystów nie tak dawno występował na stadionie w Turynie, drugi w 2014 roku zajął 3’miejsce w finale konkursu „Triki Piłkarskie na Stadionie Narodowym”, a jego rekord w podbijaniu piłki ustanowiony w 2007 roku wynosi 15.240 podbić! Artyści zaprezentują piłkarski freestyle w połączeniu z muzyką breakdance. Podczas pokazu odbędzie się konkurs dla kibiców na najlepszy trik piłkarski.

Tegorocznych finalistów po raz drugi wyprowadzą młodzi zawodnicy z drużyny MOSiR Kamień Pomorski. Podczas ceremonii otwarcia w stronę kibiców zgromadzonych na trybunach poleci 16 piłek do gry w piłkę nożną z okazji 16’ finału KALF-u. Natomiast w przerwie meczu wystąpią Chilliderki z Gimnazjum Publicznego w Kamieniu Pomorskim. Organizator zadba o odpowiedni wystrój kamieńskiej hali – planowane jest 200 sztuk balonów z logo kamieńskich rozgrywek, a także konfetti podczas ceremonii zakończenia. Jedyna tak impreza sportowa w roku – nie może Was zabraknąć! Zapraszamy!

MOSiR Kamień Pomorski

 

XVI FINAŁ KALF: Medicina zagra z Repro Service Pol.! Reviewed by on . W niedzielę, 22 marca 2015r. w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrana została II runda play-off. Jej zadaniem było wyłonienie tegorocznych fi W niedzielę, 22 marca 2015r. w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrana została II runda play-off. Jej zadaniem było wyłonienie tegorocznych fi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top