niedziela, 1 październik 2023, 16:46

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Marek Kamiński odwiedził nasze miasto

Marek Kamiński odwiedził nasze miasto

środa, 01 kwietnia 2015, 20:01 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Wczoraj, 31 marca, po całodziennym uciążliwym marszu z Trzebiatowa Pan Marek Kamiński dotarł do Kamienia Pomorskiego. Wyszła mu na spotkanie grupa mieszkańców naszego miasta; była wśród nich młodzież ze Stowarzyszenia Kulturalny Kamień. W siedzibie Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, gdzie odbyło się spotkanie, przywitał niecodziennego gościa Burmistrz Gminy Kamień Pomorski Stanisław Kuryłło. Mimo zmęczenia Pana Marek do późnego wieczora odpowiadał na pytania zadawane przez uczestników spotkania. Opowiadał o swoich wcześniejszych dokonaniach, a także o aktualnym projekcie „3 Biegun”, w ramach którego wędruje od dwóch tygodni szlakiem Świętego Jakuba z Kaliningradu do Santiago de Compostela. Szlak przechodzi także przez naszą gminę, a jego fragment znany jako Pomorska Droga Świętego Jakuba został rewitalizowany przez dwoma laty na zlecenie Województwa Zachodniopomorskiego. O projekcie „3 Biegun” znajdą Państwo szczegółowe informacje na stronie www.3biegun.kaminski.pl; na bieżąco można śledzić tam trasę tego wielkiego podróżnika. – Z Kamienia prowadzić będzie dalej przez Wolin do Miękowa, a następnie do Szczecina.

Pan Marek Kamiński ujął obecnych na spotkaniu w Kamieniu Pomorskim swoją skromnością i otwartością. Podzielił się z nami swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami, podkreślił, jak ważne w życiu jest poszukiwanie harmonii ze światem. To był niezwykły wieczór pełen inspiracji; z pewnością zapadnie w pamięć wielu z nas.

 

Marek Kamiński odwiedził nasze miasto Reviewed by on . Wczoraj, 31 marca, po całodziennym uciążliwym marszu z Trzebiatowa Pan Marek Kamiński dotarł do Kamienia Pomorskiego. Wyszła mu na spotkanie grupa mieszkańców n Wczoraj, 31 marca, po całodziennym uciążliwym marszu z Trzebiatowa Pan Marek Kamiński dotarł do Kamienia Pomorskiego. Wyszła mu na spotkanie grupa mieszkańców n Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top