niedziela, 1 październik 2023, 16:30

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » 07 zgłasza się w Międzyzdrojach
07 zgłasza się w Międzyzdrojach

07 zgłasza się w Międzyzdrojach

poniedziałek, 13 kwietnia 2015, 21:04 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Zapraszamy na spotkanie z Bronisławem Cieślakiem i Piotrem K. Piotrowskim, które odbędzie się 14 kwietnia 2015 roku (wtorek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wstęp wolny) Moderatorem spotkania będzie Dariusz Rekosz, autor książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Bronisław Cieślak jest najbardziej znany dzięki roli porucznika Sławomira Borewicza, w serialu „07 zgłoś się” w reż. Krzysztofa Szmagiera, chociaż debiutował przed kamerą jako inżynier Bogdan Zawada w „Znakach szczególnych”. Dlaczego telewizja zamieniła kolejność wyświetlania tych dwóch filmów? Skąd wzięło się imię i nazwisko najbardziej rozpoznawalnego funkcjonariusza MO z czasów PRL-u? Jakie były kulisy powstawania „07”? A także czy łatwo jest napisać książkę o kultowym serialu telewizyjnym? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w czasie brawurowego spotkania z Bronisławem Cieślakiem oraz Piotrem K. Piotrowskim, autorem pozycji „07 zgłasza się – opowieść o serialu”. Serdecznie zapraszamy również fanów obecnie emitowanego fabularno-dokumentalnego „Malanowski i Partnerzy”, o tym serialu też będziemy dyskutować.

07 zgłasza się w Międzyzdrojach Reviewed by on . Zapraszamy na spotkanie z Bronisławem Cieślakiem i Piotrem K. Piotrowskim, które odbędzie się 14 kwietnia 2015 roku (wtorek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotec Zapraszamy na spotkanie z Bronisławem Cieślakiem i Piotrem K. Piotrowskim, które odbędzie się 14 kwietnia 2015 roku (wtorek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotec Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top