Nagrody za udział w konkursie wielkanocnym wręczone

W poniedziałek 13 kwietnia 2015 roku w Urzędzie Gminy Świerzno wręczono nagrody za udział w Konkursie Wielkanocnym przeprowadzonym przez LGD „Partnerstwo w Rozwoju” w Wolinie.
W tym roku do konkursu zgłoszonych zostało 189 prac, była to rekordowa liczba zgłoszeń.
Wśród laureatów byli mieszkańcy naszej gminy.

Nagrody  w postaci sprzętu gospodarstwa domowego oraz sprzętu elektronicznego ufundowane zostały przez LGD „Partnerstwo w Rozwoju” wręczył Wójt Gminy Krzysztof Atras.

Lista nagrodzonych osób:

Kategoria najpiękniejsza pisanka wielkanocna:
I  miejsce – Grychtolik Justyna
II  miejsce  – Malinowska Agnieszka
III  miejsce –  Żuchowska Anna
Wyróżnienia:
Szczęsna Ewelina

Kategoria Najpiękniejszy Stroik Wielkanocny:
I  miejsce  –  Szczęsna Paulina

Kategoria Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna Podkategoria 6-11 Lat:
Wyróżnienia:
Malarczyk Karolina

Kategoria Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna – Podkategoria 12-17 Lat:

I  miejsce  –  Hryzyk Milena
III  miejsce-  Nowik Nikola

Kategoria Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna  –  Osoba Pełnoletnia :
I  miejsce  –  Boba Izabela