Przesyłam zdjęcie z dnia wczorajszego źle zaparkowanego pojazdu na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Wojska Polskiego w Kamieniu Pomorskim. Pojazd został zaparkowany na czas ok 15min przed przejściem dla pieszych. Wysyłam to zgłoszenie równolegle do straży miejskiej jak i lokalnych mediów tylko dlatego, aby dla przykładu został ukarany kierowca który jest jednocześnie włodarzem tego miasta. Mam nadzieję że sprawiedliwość jeszcze istnieje w tym kraju, a ukarany zauważy problem braku miejsc parkingowych.
Nieprawidłowe parkowanie czy też, co wolno wojewodzie to nie tobie…














Wojciechowska
DOBRE!!!
ja w tym miejscu dostalam od policji 50zl mandatu i 5 pk karnych.
Co na to panowie policjanci z Kamienia?