wtorek, 6 czerwiec 2023, 11:49

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Piosenki ze Scenki? Wiesława Łągiewki w Kamieniu Pomorskim

Piosenki ze Scenki? Wiesława Łągiewki w Kamieniu Pomorskim

czwartek, 23 kwietnia 2015, 21:13 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

W czwartek 16 kwietnia w sali widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury mieliśmy przyjemność gościć Wiesława Łągiewkę – aktora, śpiewaka i reżysera z Teatru Polskiego w Szczecinie. Artysta przygotował wspaniałą zabawę dla dzieci śpiewając utwory ze swojej najnowszej płyty „Piosenki ze scenki”. „Wstańcie z tapczanów, bo tej płyty słucha się w ruchu: wolno skakać, robić miny i wcale nie trzeba być cicho” – ten cytat w 100 procentach oddaje energię płynącą z zawartych na niej utworów.

Dziękujemy księgarni Kaspio w Kamieniu Pomorskim, za pomysł i organizację występu – zachęcamy do zakupu płyty, która jest dostępna u państwa Katarzyny i Piotra –właścicieli tej nowo otwartej księgarni przy ul. Strzeleckiej 14a w Kamieniu Pomorskim.

Kamieński Dom Kultury

Piosenki ze Scenki? Wiesława Łągiewki w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . W czwartek 16 kwietnia w sali widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury mieliśmy przyjemność gościć Wiesława Łągiewkę – aktora, śpiewaka i reżysera z Teatru Polski W czwartek 16 kwietnia w sali widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury mieliśmy przyjemność gościć Wiesława Łągiewkę – aktora, śpiewaka i reżysera z Teatru Polski Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top