środa, 18 maj 2022, 12:25

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Przeglądy Muzyczne w Kamieńskim Domu Kultury

Przeglądy Muzyczne w Kamieńskim Domu Kultury

czwartek, 23 kwietnia 2015, 21:29 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

W sobotę 18 kwietnia w Kamieńskim Domu Kultury odbył się Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej – etap powiatowy oraz Wojewódzki Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych – etap powiatowy.

Wystąpiło 18 wykonawców, w tym 3 zespoły i jeden duet. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, dlatego aż 7 laureatów zaprezentuje swoje umiejętności w etapie wojewódzkim w Szczecinie. W kategorii Piosenki Dziecięcej 6-9 lat nagrodzony został Zespół z klasy IIB z Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie. W kategorii Piosenki Dziecięcej 10-12 lat pierwsze miejsce zajęła Nadia Kastrau z Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach, drugie miejsce – Estera Donart ze Szkoły podstawowej w Dziwnowie i trzecie miejsce – Adrianna Brząkała z Kamieńskiego Domu Kultury w Kamieniu Pomorskim.

W kategorii Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych do przeglądu wojewódzkiego w Szczecinie zostali zakwalifikowani Agnieszka Kozłowska z Gimnazjum Publicznego „Pomerania” oraz Natalia Kuchta z Kamieńskiego Domu Kultury.

 Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Przeglądy Muzyczne w Kamieńskim Domu Kultury Reviewed by on . W sobotę 18 kwietnia w Kamieńskim Domu Kultury odbył się Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej – etap powiatowy oraz Wojewódzki Przegląd Solistów i Muzycznych W sobotę 18 kwietnia w Kamieńskim Domu Kultury odbył się Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej – etap powiatowy oraz Wojewódzki Przegląd Solistów i Muzycznych Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top