czwartek, 1 czerwiec 2023, 11:18

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Majówka w Kamieniu Pomorskim
Majówka w Kamieniu Pomorskim

Majówka w Kamieniu Pomorskim

sobota, 25 kwietnia 2015, 22:15 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, rozrywka, sport

Święto Flagi 2 maja czyli Majówka z biało-czerwoną w Kamieniu Pomorskim.

Przedstawiamy program wyczekiwanej przez wszystkich majówki. Rozpoczynamy 2 maja o godzinie 16:00. Wszystkich entuzjastów jazdy na dwóch kółkach, osoby z kijkami nordic walking oraz biegaczy zapraszamy na rajd rowerowy na Głaz Królewski – zbiórka o 16:00 pod Halą Widowiskowo-Sportową MOSiR. Wszyscy, którzy dotrą na metę dostaną ciepły poczęstunek (ok. 17:00), aby nabrać sił na powrót, gdyż o 18:00 nad zatoką odbędzie się koncert zespołu A.S.O. Ten pochodzący ze Świebodzina skład, rozgrzeje wszystkich mocnym brzmieniem i zaskoczy fuzją wielu odmian gitarowego grania. Eksperymentalnie zespół wystąpi na kamieńskim molo. Po koncercie zapraszamy wszystkich do udziału w rodzinnym grillowaniu na Marinie. Poczęstunek w postaci kiełbaski to majówkowy klasyk, którego nie może zabraknąć. Zostanie zapewniony przez organizatorów. W trakcie grillowania będzie można wziąć udział w warsztatach szczudlarskich, żonglerskich, a także sprawdzić umiejętność łapania równowagi na slacklinie – linie do chodzenia rozwieszonej między drzewami. Po fizycznym wysiłku zaplanowana jest uczta kinomana. O godzinie 21:00 na terenie Mariny wyświetlony zostanie film pt.”Dawca pamięci” (2014) z Jeffem Bridgesem i Meryl Streep. Podczas imprezy odbędzie się też malowanie biało-czerwonej flagi przez uczestników.

Bardzo serdecznie zapraszamy do włączenia się w program Majówki z biało-czerwoną wszystkich mieszkańców. Spotkajmy się i świętujmy razem!

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY!

W przypadku złej pogody impreza odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Majówka w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . Święto Flagi 2 maja czyli Majówka z biało-czerwoną w Kamieniu Pomorskim. Przedstawiamy program wyczekiwanej przez wszystkich majówki. Rozpoczynamy 2 maja o godz Święto Flagi 2 maja czyli Majówka z biało-czerwoną w Kamieniu Pomorskim. Przedstawiamy program wyczekiwanej przez wszystkich majówki. Rozpoczynamy 2 maja o godz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top