piątek, 1 grudzień 2023, 01:29

Kamieńska majówka

poniedziałek, 04 maja 2015, 23:30 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, sport

2 maja pogoda była sprzyjająca i kamieńska Majówka z biało czerwoną odbyła się zgodnie z programem, którego pierwszym punktem był rajd rowerowy na Głaz Królewski. Po dotarciu na miejsce na uczestników wyprawy czekał rozpalony grill i przygotowane miejsca do zjedzenia ciepłego posiłku. Po nabraniu sił, rajd ruszył w drogę powrotną, aby na kamieńskim molo wraz z pozostałymi mieszkańcami bawić się przy koncercie zespołu A.S.O. Burmistrz Gminy Kamień Pomorski powitał wszystkich zgromadzonych i wraz z Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Kamienia Pomorskiego zaprosili do wspólnej zabawy. W trakcie koncertu zespół A.S.O. zagrał własne utwory oraz covery, które z powodzeniem odwzorowywały oryginały znanych przebojów. Na kamieńskim molo wystąpiły również uczennice kamieńskiego gimnazjum.
Po koncercie, obok mariny, wszyscy chętni mogli poczęstować się grillowanymi kiełbaskami, a na najmłodszych czekały rozmaite zabawy. Odbył się również plenerowy pokaz filmu pt. „Dawca pamięci”. Mimo, że majowe wieczory bywają chłodne, nie zabrakło widzów. Niektórzy z nich zaopatrzyli się w koce i gorące napoje. Dziękujemy organizatorom oraz mieszkańcom za wspólną zabawę.

UM. Kamień Pomorski

Kamieńska majówka Reviewed by on . 2 maja pogoda była sprzyjająca i kamieńska Majówka z biało czerwoną odbyła się zgodnie z programem, którego pierwszym punktem był rajd rowerowy na Głaz Królewsk 2 maja pogoda była sprzyjająca i kamieńska Majówka z biało czerwoną odbyła się zgodnie z programem, którego pierwszym punktem był rajd rowerowy na Głaz Królewsk Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top