poniedziałek, 2 październik 2023, 05:46

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Rajd rowerowy do Głazu Królewskiego z okazji Święta Flagi
Rajd rowerowy do Głazu Królewskiego z okazji Święta Flagi

Rajd rowerowy do Głazu Królewskiego z okazji Święta Flagi

poniedziałek, 04 maja 2015, 23:55 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, sport

2 maja 2015 roku spod hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim wyruszyła grupa sympatyków rowerów do Głazu Królewskiego położonego u brzegu Wyspy Chrząszczewskiej. Grupowy wyjazd był częścią kamieńskiej majówki zorganizowanej przez Młodzieżową Radę Kamienia Pomorskiego. Kamieński Rajd wyruszył spod hali o godz. 16.00. Na czele rowerowej grupy stanął zastępca Burmistrza Kamienia Pomorskiego pan Leszek Szefliński oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pan Piotr Bahrynowski. W zorganizowanej wyprawie rowerowej udział wzięło około 50 uczestników i uczestniczek. Nad bezpieczeństwem przejazdu i zabezpieczeniem trasy czuwała miejscowa Straż Miejska. Rowerzyści po kilkudziesięciu minutach dotarli do Głazu Królewskiego na Wyspie Chrząszczewskiej, gdzie czekała na nich mała niespodzianka. Na miejscu dla wytrwałych przygotowany został drobny poczęstunek w postaci kiełbaski z grilla i napojów. Radny Rady Miejskiej pan Bogdan Klamborowski, który od wielu lat pełni również funkcję sołtysa Chrząszczewa zadbał o grilla, stoliki i miejsce do siedzenia. Na wypadek złej pogody przygotowany był również duży namiot, który jednak okazał się zbędny i nie trzeba było go rozkładać, ponieważ pogoda tego dnia nie zawiodła.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w grupowym wyjeździe do Głazu Królewskiego. Podczas pobytu na Wyspie Chrząszczewskiej pojawił się pomysł, aby regularnie organizować wspólne wyjazdy rowerowe i odwiedzać sołectwa naszej gminy. Mamy nadzieję, że pomysł zyska uznanie kamieńskich rowerzystów i na stałe wpisze się w kalendarz regularnych zajęć sportowych organizowanych w naszym mieście.

MOSiR Kamień Pomorski

Rajd rowerowy do Głazu Królewskiego z okazji Święta Flagi Reviewed by on . 2 maja 2015 roku spod hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim wyruszyła grupa sympatyków rowerów do Głazu Królewskiego położonego u brzegu Wyspy Chrząsz 2 maja 2015 roku spod hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim wyruszyła grupa sympatyków rowerów do Głazu Królewskiego położonego u brzegu Wyspy Chrząsz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top