niedziela, 4 czerwiec 2023, 06:01

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Wystartowała III Edycja Kamieńskiej Ligi Szóstek Piłkarskich

Wystartowała III Edycja Kamieńskiej Ligi Szóstek Piłkarskich

sobota, 09 maja 2015, 22:36 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

8 maja 2015 na orliku obok hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrana została I kolejka Kamieńskiej Ligi Szóstek Piłkarskich, której organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. Do trzeciej edycji rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny: Bryz Jatki, Repro Service Pol., DarKing i Play Kamień Pomorski. Pierwszą edycję rozgrywek wygrała Państwowa Straż Pożarna Kamień Pomorski. Druga edycja należała do Bryzy Jatki.

W pierwszym meczu Bryza Jatki pokonała Play Kamień Pomorski 3:2. Mecz rozpoczął się od prowadzenia drużyny Play po bramce Mateusza Bajdy. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugiej części spotkania ponownie Mateusz Bajda podwyższył wynik tego spotkania na 2:0. Kiedy wydawało się, że Mistrz II edycji rozgrywek zostanie pokonany w meczu otwarcia, Bryza zdołała strzelić bramkę kontaktową. Na ławce Bryzy w roli trenera zadebiutował Dawid Roszak, który przez całe spotkanie zagrzewał drużynę do walki, kierując ustawieniem swojego zespołu. Wysiłek nie poszedł na marne, Bryza doprowadziła do remisu, a pod koniec meczu zdobyła bramkę, która przechyliła szalę zwycięstwa. Bramki dla Bryzy Jatki: Adrian Kapczyński, Patryk Jankowski i Krzysztof Wysocki.

W drugim meczu Repro Service Pol. pokonał DarKing 4:2. Mecz od początku ułożył się pod dyktando zawodników Repro, którzy do przerwy objęli 2-bramkowe prowadzenie. Po przerwie DarKing rzucił się do odrabiania strat, jednak kolejne bramki Repro przesądziły losy tego spotkania. Bramki dla Repro: Dawid Sandzewicz (2), Adrian Wanagiel i Bartosz Korzeniowski. Bramki dla DarKingu: Piotr Przybysz i Artur Lalak.

Po pierwszej kolejce ligowej w tabeli Kamieńskiej Ligi Szóstek Piłkarskich pierwsze miejsce obejmuje drużyna Repro Service Pol., druga jest Bryza Jatki, trzeci jest Play Kamień Pomorski, a czwarty DarKing. Piątkowe zawody na orliku poprowadzili panowie: Jacek Myślicki i Mateusz Modzelewski. Druga kolejka ligowa za tydzień – 15 maja od godz. 18.00. Zapraszamy!

źródło: MOSiR Kamień Pomorski

Wystartowała III Edycja Kamieńskiej Ligi Szóstek Piłkarskich Reviewed by on . 8 maja 2015 na orliku obok hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrana została I kolejka Kamieńskiej Ligi Szóstek Piłkarskich, której organizatore 8 maja 2015 na orliku obok hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrana została I kolejka Kamieńskiej Ligi Szóstek Piłkarskich, której organizatore Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top