niedziela, 26 marzec 2023, 17:47

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kolejna kolejka Mini KALF-U za nami

Kolejna kolejka Mini KALF-U za nami

niedziela, 10 maja 2015, 10:36 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

W sobotę, 9 maja 2015r. w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrana została kolejna kolejka ligowa MINI KALF-u. Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, zawody prowadzi pan Roman Sobolewski, nauczyciel wychowania fizycznego. MINI KALF to młodsza siostra KALF-u, rozgrywki piłki nożnej halowej, skierowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum, młodzieżowa liga prowadzona jest na wzór ligi dla dorosłych.

W pierwszym meczu MINI KALF-u drużyna Park The Bus pokonała Wyspy Owcze 5:1. Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobyli: Patryk Stawinoga (3), Kevin Dąbrowski i Alan Dąbrowski. Honorowy gol dla Wysp Owczych: Kazimierczak Michał.

W drugim meczu, będącym równocześnie spotkaniem rewanżowym tym razem Wyspy Owcze wygrały z Park The Bus 3:1. Bramki dla Wysp Owczych: Gracjan Ponichtera (2), Bartek Cyburt. Bramka dla Park The Bus: Alan Dąbrowski.

Na zakończenie młodzieżowych rozgrywek Wyspy Owcze pokonały MLS All Stars 6:4. O zwycięstwie zadecydowały gole strzelone przez dwóch braci: Radka i Bartka Cyburtów. Obaj bracia podzielili się bramkami, zdobywając po trzy gole. Bramki dla MLS All Stars: Michał Kazimierczak, Patryk Panek i Alan Dąbrowski.

W następną sobotę, 16 maja 2015r., o ile warunki atmosferyczne na to pozwolą, na orliku obok hali widowiskowo-sportowej dokończony zostanie młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej. Zapraszamy!

Źródło: MOSiR Kamień Pomorski

Kolejna kolejka Mini KALF-U za nami Reviewed by on . W sobotę, 9 maja 2015r. w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrana została kolejna kolejka ligowa MINI KALF-u. Organizatorem rozgrywek jest Mie W sobotę, 9 maja 2015r. w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrana została kolejna kolejka ligowa MINI KALF-u. Organizatorem rozgrywek jest Mie Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top