niedziela, 4 czerwiec 2023, 06:32

Strona główna » REGION » Skateboarding, BMX, longboarding !
Skateboarding, BMX, longboarding !

Skateboarding, BMX, longboarding !

poniedziałek, 11 maja 2015, 23:55 Kategoria: REGION, sport

Świetna atmosfera, skateboarding, BMX, longboarding i blisko 30 uczestników – tak w kilku słowach można opisać spotkanie na skateparku w Świnoujściu uczestników, którzy biorą udział w autorskim programie Pracowni Motywacja i Działanie pn. go!pro.Art.notDrugs – SKATE EDITION.

Program lobbuje aktywnemu stylowi życia, PRZECIWDZIAŁA BIERNOŚCI I NUDZIE, kieruje uwagę na to, jak ważne jest zdrowe ciało i zdrowy duch.

Załoga Pracowni skupiła młodzież z Międzyzdrojów, Wolina jaki i samego Świnoujścia. Radek Stypczyński i Paweł Ratajczak – zaproszeni riderzy ze Skate-Europe.Com dostosowali techniki jazdy do poziomu zaawansowania uczestników. Była to również okazja do zainspirowania się umiejętnościami jaką daje skateboarding poprzez pokazanie umiejętności korzystania z całej powierzchni skateparku.

Na fanpage Motywacja i Działanie niebawem ukażą sie z tego wydarzenia nagrania, już dziś zapraszamy do śledzenia strony. Zapisy do programu mają charakter ciągły, koordynatorem jest Justyna tel. 699654608

/MID

Skateboarding, BMX, longboarding ! Reviewed by on . Świetna atmosfera, skateboarding, BMX, longboarding i blisko 30 uczestników - tak w kilku słowach można opisać spotkanie na skateparku w Świnoujściu uczestników Świetna atmosfera, skateboarding, BMX, longboarding i blisko 30 uczestników - tak w kilku słowach można opisać spotkanie na skateparku w Świnoujściu uczestników Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top