niedziela, 4 czerwiec 2023, 06:58

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Dalszy ciąg zajęć fotograficznych Kamieńskiego Domu Kultury

Dalszy ciąg zajęć fotograficznych Kamieńskiego Domu Kultury

środa, 13 maja 2015, 07:39 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

Oprócz zajęć muzycznych, plastycznych i tanecznych, Kamieński Dom Kultury od kilku miesięcy prowadzi również zajęcia fotograficzne. Uczestnicy mogą nauczyć się zarówno podstawowych zagadnień związanych z obsługą aparatu, jak i bardziej zaawansowanych technik robienia zdjęć. Nacisk położony jest na zdobywanie praktycznych umiejętności oraz biegłe posługiwanie się amatorskim i profesjonalnym sprzętem fotograficznym. W ramach zajęć odbywają się również wykłady dotyczące kompozycji i teorii widzenia czy obróbki zdjęć. Zajęcia odbywają się w Kamieńskim Domu Kultury i w plenerze. Można na nich dowiedzieć się mnóstwa pożytecznych rzeczy – od tego czym należy kierować się przy zakupie aparatu, po to jak upiększyć nasze zdjęcia na komputerze w darmowych programach graficznych.

Otwarta formuła zajęć pozwala na indywidualne podejście do każdego z uczestników, dlatego można się na nie zapisać w dowolnym momencie (nie trzeba posiadać własnego aparatu). Obecnie działają dwie grupy: w poniedziałki po południu odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży, natomiast w środy wieczorem dla dorosłych. Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Kamieńskiego Domu Kultury.

Kamieński Dom Kultury

Dalszy ciąg zajęć fotograficznych Kamieńskiego Domu Kultury Reviewed by on . Oprócz zajęć muzycznych, plastycznych i tanecznych, Kamieński Dom Kultury od kilku miesięcy prowadzi również zajęcia fotograficzne. Uczestnicy mogą nauczyć się Oprócz zajęć muzycznych, plastycznych i tanecznych, Kamieński Dom Kultury od kilku miesięcy prowadzi również zajęcia fotograficzne. Uczestnicy mogą nauczyć się Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top