niedziela, 1 październik 2023, 16:27

Strona główna » REGION » Młodzi Gryfiarze niepokonani w Trzebiatowie!
Młodzi Gryfiarze niepokonani w Trzebiatowie!

Młodzi Gryfiarze niepokonani w Trzebiatowie!

czwartek, 14 maja 2015, 10:09 Kategoria: REGION, sport

W sobotę, 9 maja 2015r. w Trzebiatowie rozegrana została II kolejka rundy rewanżowej Zachodniopomorskiej Ligi Żaków rocznik 2006-2007. Liga prowadzona jest na zasadzie turniejowej. Co tydzień, wszystkie drużyny przybywają do jednego miasta, gdzie rywalizują ze sobą na zasadzie każdy z każdym. W rozgrywkach udział biorą następujące drużyny: Fala Międzyzdroje, Wybrzeże Rewalskie Rewal, Rega I Trzebiatów, Rega II Trzebiatów i Gryf Kamień Pomorski.

Do rywalizacji w Trzebiatowie trener Dawid Sandzewicz powołał następujących zawodników: Olek Bruger, Kuba Stępień – bramkarze, Bartek Wójcik, Hubert Bodek, Fabian Bodek, Olek Woźniak, Maciej Kułaga, Mikołaj Drzewiecki, Eliasz Kasuła, Adrian Kaczmarek, Błażej Sawuła, Mateusz Kamiński. W Trzebiatowie młodzi Gryfiarze, jak przystało na lidera i faworyta tej grupyi, po raz kolejny wygrali wszystkie swoje spotkania.

Oto wyniki rozegranych spotkań wraz ze strzelcami bramek:

Rega II Trzebiatów – Gryf Kamień Pomorski 0:13

Mikołaj Drzewiecki (2), Błażej Sawuła, Mateusz Kamiński (2), Eliasz Kasuła, Adrian Kaczmarek (2), Fabian Bodek (2), Olek Woźniak (3).

Wybrzeże Rewalskie Rewal – Gryf Kamień Pomorski 1:3

Mikołaj Drzewiecki, Błażej Sawuła, Fabian Bodek

Rega I Trzebiatów – Gryf Kamień Pomorski 1:4

Mateusz Kamiński, Olek Woźniak, Fabian Bodek (2),

Fala Międzyzdroje – Gryf Kamień Pomorski 0:1

Olek Woźniak

Po tej kolejce zespół młodych Gryfiarzy prowadzony przez trenera Dawida Sandzewicza zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie i wyjazd na wojewódzki turniej finałowy, w którym udział wezmą zwycięzcy pozostałych Lig Żaków z województwa zachodniopomorskiego.

III kolejka rundy rewanżowej Zachodniopomorskiej Ligi Żaków rozegrana zostanie w 18 maja 2015r. w Rewalu. Natomiast w ostatni weekend maja w Kamieniu Pomorskim rozegrana zostanie ostania kolejka ligowa, a po niej nastąpi oficjalne zakończenie tegorocznych rozgrywek.

 

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski

Młodzi Gryfiarze niepokonani w Trzebiatowie! Reviewed by on . W sobotę, 9 maja 2015r. w Trzebiatowie rozegrana została II kolejka rundy rewanżowej Zachodniopomorskiej Ligi Żaków rocznik 2006-2007. Liga prowadzona jest na z W sobotę, 9 maja 2015r. w Trzebiatowie rozegrana została II kolejka rundy rewanżowej Zachodniopomorskiej Ligi Żaków rocznik 2006-2007. Liga prowadzona jest na z Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top