sobota, 2 grudzień 2023, 05:44

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Nowy prezes ROD – Józef Malinowski
Nowy prezes ROD – Józef Malinowski

Nowy prezes ROD – Józef Malinowski

niedziela, 17 maja 2015, 15:30 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Kolejne zebranie sprawozdawczo – wyborcze Rodzinnego Ogrodu Działkowego odbyło się 8 maja br. w sali PSOUU przy ulicy Garncarskiej w Kamieniu Pomorskim. Niestety jak można było się spodziewać, na pierwszy termin wyznaczony na godzinę 15. 30 nie udało się zebrać kworum. dlatego też pół godziny później było możliwe rozpoczęcie zebrania. W obradach uczestniczyło 148 członków PZD na 1221 w całym ogrodzie, co oznaczało że frekwencja wyniosła 12,12% . Pomimo tak niskiej obecności działkowców, podjęte w tym dniu uchwały stały się prawomocne. W porównaniu do poprzedniego zebrania to dziwnym trafem zakończyło się szybko, bo po prawie trzech godzinach burzliwych obrad, nerwów i chwilami pieniactwa. Wybiegając w przyszłość organizator tego rodzaju spotkań powinien postarać się o lepsze nagłośnienie pomieszczenia, gdyż osoby zasiadające w tylnych rzędach nie były w stanie słyszeć w całości tematyki poruszanych spraw. Najważniejszym jednak faktem tego dnia było to, że udało się w końcu wybrać nowe władze w składzie:

Prezes p. Józef Malinowski;
Wiceprezes p. Danuta Omelańska;
Skarbnik p. Kazimierz Socha;
Sekretarz p. Tadeusz Werkowski;
Członek Zarządu p. Krystyna Kalbarczyk;
p. Ludwik Falana
p. Władysław Dziśko

Do niezałatwionych spraw należy zapewne doprowadzenie elektryczności do poszczególnych kompleksów działkowych, co jak zwykle niesie za sobą wiele emocji i tych pozytywnych jak i negatywnych. Być może taki stan rzeczy nie miałby miejsca gdyby owe działki pozostały zabezpieczone jedynie w dostęp do tak potrzebnej wody, lecz to już temat na inną okazję. Osobnym problemem jest kolejna decyzja o wyproszeniu z sali obrad przedstawiciela lokalnych mediów, co zostało wcześniej poprzedzone odczytaniem niektórych artykułów dotyczących działalności Rodzinnego Ogrodu Działkowego zrzeszającego swoich członków z Kamienia Pomorskiego i Świerzna. Jedno jest pewne i niepodważalne, że nowo wybrany zarząd czeka w najbliższej przyszłości wiele ciężkiej i trudnej pracy.

 

 

 

 

 

 

Nowy prezes ROD – Józef Malinowski Reviewed by on . Kolejne zebranie sprawozdawczo – wyborcze Rodzinnego Ogrodu Działkowego odbyło się 8 maja br. w sali PSOUU przy ulicy Garncarskiej w Kamieniu Pomorskim. Niestet Kolejne zebranie sprawozdawczo – wyborcze Rodzinnego Ogrodu Działkowego odbyło się 8 maja br. w sali PSOUU przy ulicy Garncarskiej w Kamieniu Pomorskim. Niestet Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top