piątek, 9 grudzień 2022, 12:35

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Dobry, czwarty w tym sezonie, turniej na Polu Golfowym w Grębowie…
Dobry, czwarty w tym sezonie, turniej na Polu Golfowym w Grębowie…

Dobry, czwarty w tym sezonie, turniej na Polu Golfowym w Grębowie…

niedziela, 24 maja 2015, 13:53 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Interesująca i zacięta rywalizacja trwała podczas wczorajszego międzynarodowego turnieju golfa pod nazwą SPONTAN CUP 2015 na polu golfowym „Kamień Country Club” w podkamieńskim Grębowie, otwartym dopiero dwa sezony temu, w którym udział wzięło wielu zawodników z Polski i zza granicy, w tym jedna pani. To już czwarty turniej zorganizowany w obecnym sezonie na tym polu golfowym, który rozpoczął się w kwietniu. Konkurencja była mocna, wyrównana i wysoka, piłka golfowa fruwała z ogromnymi szybkościami i celnością. A na domiar tego wszystkiego, pogoda wyjątkowo sprzyjała golfistom.

Ostatecznie rozstrzygnięto zawody w czterech kategoriach, z których niewątpliwie wyróżnia się Mariusz Wawrzyński z Golczewa, a w szczególności jego jedno uderzenie, po którym piłka poleciała na ponad 140 metrów i trafiła idealnie do dołka! To wydarzenie było długo komentowane po zawodach i po rozdaniu nagród.

Klasyfikację Stableford Brutto – grupy A 0 – 18 HCP zdominował Sylwester Chrzanowski.

W tej samej klasyfikacji lecz grupę B 18,1 – 36 HCP wygrał wspomniany już Mariusz Wawrzyński.

W klasyfikacji Stableford Netto – grupa A 0 – 18 HCP zwyciężył Mariusz Konieczny przed Romanem Lampartem oraz Henryk Sadochą.

W tej samej klasyfikacji grupy B 18,1 – 36 HCP wygrał Arkadiusz Jaworski, przed Mirosławem Linke oraz Andreasm Rogerm Janssonem ze Szwecji.

Jak oceniają organizatorzy turnieju, poziom był dobry, zawodnicy interesujący, pogoda dopisał, więc zawody można zaliczyć do udanych.

Obserwator

Dobry, czwarty w tym sezonie, turniej na Polu Golfowym w Grębowie… Reviewed by on . Interesująca i zacięta rywalizacja trwała podczas wczorajszego międzynarodowego turnieju golfa pod nazwą SPONTAN CUP 2015 na polu golfowym „Kamień Country Club” Interesująca i zacięta rywalizacja trwała podczas wczorajszego międzynarodowego turnieju golfa pod nazwą SPONTAN CUP 2015 na polu golfowym „Kamień Country Club” Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top