poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 05:05

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Wyniki Testu Coopera w Kamieniu Pomorskim
Wyniki Testu Coopera w Kamieniu Pomorskim

Wyniki Testu Coopera w Kamieniu Pomorskim

piątek, 29 maja 2015, 21:19 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

W dniu 27 maja 2015.r. w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich odbył się na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim Test Coopera. W godzinach rannych startowały Szkoły Podstawowe, natomiast w godzinach wieczornych startowała kategoria open. Wśród dzieci szkół podstawowych udział wzięło 63 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr1 i nr2 podzielonych na kategorie: klasy czwarte, klasy piąte, klasy szóste po 10 uczniów w każdej kategorii. Pod uwagę brano sumę przebiegniętych metrów poszczególnych uczniów w każdej kategorii osobno ( 10 osób )

W kategorii klas czwartych wygrali uczniowie ze szkoły podstawowej nr1 w Kamieniu Pomorskim przebiegając łącznie w ciągu 12min. dystans 23,600metrów. W kategorii klas piątych wygrali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr1 przebiegając łącznie w ciągu 12min. dystans 23,600m, natomiast w kategorii klas szóstych wygrali również uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr1 przebiegając łącznie dystans 24,600.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr1 przebiegając w sumie 71,800 Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe koszulki ufundowane przez włoską firmę sprzętu sportowego SPORTIKA a wszyscy pakiet energetyczny (woda plus banan ) Serdeczne podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr1 oraz nr2 za zaktywizowanie uczniów do zadbania o swoją sprawność fizyczną. W kategorii Open wystartowało 8 zawodników a najstarszy uczestnik miał 63 lata.

Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe koszulki oraz pakiet energetyczny ( woda plus banan). Mimo słabej frekwencji w kategorii Open, wszystkim uczestnikom biegu dopisywał humor i nadzieja że za rok będzie lepiej. Indywidualne wyniki dostępne są na stronie www.mosir-kamien.pl w zakładce Aktualności a zdjęcia w zakładce Galeria

Wyniki Testu Coopera w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . W dniu 27 maja 2015.r. w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich odbył się na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim Test Coopera. W godzinach W dniu 27 maja 2015.r. w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich odbył się na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim Test Coopera. W godzinach Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top