niedziela, 26 marzec 2023, 16:30

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Dzień Dziecka w Chrząszczewie

Dzień Dziecka w Chrząszczewie

poniedziałek, 01 czerwca 2015, 08:25 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, rozrywka, społeczeństwo

31 maja 2015r. tradycyjnie jak co roku na boisku w Chrząszczewie odbyła się impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem imprezy był sołtys Chrząszczewa Bogdan Klamborowski oraz Rada Sołecka. Na imprezę przybyli rodzice z dziećmi, na których czekały gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Wszystkie dzieci miały możliwość pomalowania twarzy. Nie lada atrakcją okazała się przejażdżka zabytkowym motocyklem. Było rodzinne grillowanie i pieczenie kiełbasek przy ognisku. Nie zabrakło prezentów dla dzieci i dobrej muzyki.

Chrząszczewo to niewielka miejscowość w gminie Kamień Pomorski, liczba dzieci również jest niewielka. Mimo to imprezy z okazji Dnia Dziecka od wielu lat odbywają się tutaj regularnie. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tegorocznego Dnia Dziecka w Chrząszczewie.

Sołectwo Chrząszczewo

Dzień Dziecka w Chrząszczewie Reviewed by on . 31 maja 2015r. tradycyjnie jak co roku na boisku w Chrząszczewie odbyła się impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem imprezy był sołtys Chrząszcze 31 maja 2015r. tradycyjnie jak co roku na boisku w Chrząszczewie odbyła się impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem imprezy był sołtys Chrząszcze Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top