piątek, 2 grudzień 2022, 10:43

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Turniej piłkarski na orliku z okazji Dnia Dziecka

Turniej piłkarski na orliku z okazji Dnia Dziecka

środa, 03 czerwca 2015, 07:59 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport, WYDARZENIA

1 czerwca 2015 roku na orliku obok hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim z okazji Dnia Dziecka rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Żaków. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, zajęcia odbyły się ramach obchodzonego Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

W turnieju udział wzięły dwie grupy kamieńskich piłkarzy – młodsza grupa żaków prowadzona przez trenera Remigiusza Pęcaka oraz młodzi Gryfiarze prowadzeni przez trenera Dawida Sandzewicza.

Trenerzy podzielili swoich zawodników na 3-osobowe drużyny, które rywalizowały na orliku podzielonym na cztery małe boiska. Rywalizacja nie wyłoniła zwycięzcy, bowiem w tym szczególnym dniu wszyscy nasi mali piłkarze zostali zwycięzcami. Każdy piłkarz otrzymał pamiątkowy medal i imienny dyplom. W uroczystości zakończenia udział wziął Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Piotr Bahrynowski. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w sprawnym przeprowadzeniu turnieju dla dzieciaków.

Daniel Klamborowski

MOSiR Kamień Pomorski

Turniej piłkarski na orliku z okazji Dnia Dziecka Reviewed by on . 1 czerwca 2015 roku na orliku obok hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim z okazji Dnia Dziecka rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Żaków. Organizato 1 czerwca 2015 roku na orliku obok hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim z okazji Dnia Dziecka rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Żaków. Organizato Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top