piątek, 2 grudzień 2022, 11:25

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Inwestycja poprzedniej kadencji rozpoczęta. Będą utrudnienia w ruchu drogowym!

Inwestycja poprzedniej kadencji rozpoczęta. Będą utrudnienia w ruchu drogowym!

wtorek, 09 czerwca 2015, 10:55 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, gospodarka, społeczeństwo

Inwestycja, którą zawdzięczamy poprzedniemu burmistrzowi już dziś ujrzała światło dzienne!

W dniu dzisiejszym rozpoczął się remont na skrzyżowaniach ulic Dziwnowskiej – Mickiewicza oraz Chrobrego – Mieszka I-go,  co wiąże się z utrudnieniami przejazdu również ulicami przystającymi tj. Rejtana, Jedności Narodowej czy Krzywoustego. Zostały już ustalone objazdy i zmiany kierunku ruchu.

Problemy z przejazdem na pewno w najbliższym czasie dadzą skutecznie o sobie znać kierowcom, a w weekendy przy dobrej pogodzie  możemy spodziewać się nie małych korków. Remont może potrwać nawet do późnej jesieni więc cierpliwość będzie w tegorocznym sezonie niezbędna.

Weronika Szechlicka

Inwestycja poprzedniej kadencji rozpoczęta. Będą utrudnienia w ruchu drogowym! Reviewed by on . Inwestycja, którą zawdzięczamy poprzedniemu burmistrzowi już dziś ujrzała światło dzienne! W dniu dzisiejszym rozpoczął się remont na skrzyżowaniach ulic Dziwno Inwestycja, którą zawdzięczamy poprzedniemu burmistrzowi już dziś ujrzała światło dzienne! W dniu dzisiejszym rozpoczął się remont na skrzyżowaniach ulic Dziwno Rating: 0

Komentarze (1)

  • Gość

    A stachu poza stojakami i konewkami nic nie zrobił

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top