niedziela, 26 marzec 2023, 17:00

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Podpisano umowę na wykonanie „Poprawy Efektywności Energetycznej budynków Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Przedszkola w Świerznie”
Podpisano umowę na wykonanie „Poprawy Efektywności Energetycznej budynków Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Przedszkola w Świerznie”

Podpisano umowę na wykonanie „Poprawy Efektywności Energetycznej budynków Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Przedszkola w Świerznie”

czwartek, 11 czerwca 2015, 20:35 Kategoria: Gmina Świerzno, gospodarka

We wtorkowe popołudnie w Urzędzie Gminy w Świerznie podpisana została umowa dotycząca „Poprawy Efektywności Energetycznej budynków Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Przedszkola w Świerznie”. Inwestycja ta wykonana będzie przez Firmę Budowlaną Dziubiński – Usługi Budowlane z Chodzieży z Województwa Wielkopolskiego. Termomodernizacja ma zostać zrealizowana do końca października br. Wartość inwestycji po przetargu wynosi 1 667 496 zł. Dofinansowana z funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego wynosi 80%.

Podpisano umowę na wykonanie „Poprawy Efektywności Energetycznej budynków Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Przedszkola w Świerznie” Reviewed by on . We wtorkowe popołudnie w Urzędzie Gminy w Świerznie podpisana została umowa dotycząca „Poprawy Efektywności Energetycznej budynków Szkoły Podstawowej, Gimnazjum We wtorkowe popołudnie w Urzędzie Gminy w Świerznie podpisana została umowa dotycząca „Poprawy Efektywności Energetycznej budynków Szkoły Podstawowej, Gimnazjum Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top