piątek, 1 grudzień 2023, 00:24

Strona główna » REGION » Powrót Wielkich Żaglowców do Szczecina
Powrót Wielkich Żaglowców do Szczecina

Powrót Wielkich Żaglowców do Szczecina

czwartek, 11 czerwca 2015, 22:10 Kategoria: REGION, sport

„Żagle” –  najnowsza odsłona  dedykowanego kanału Platformy Hybrydowej TVP!

12 czerwca Telewizja Polska po raz kolejny uruchomi dedykowany kanał na żądanie – „Żagle”, który w dniach 12-14 czerwca  będzie nadawany na Platformie Hybrydowej TVP, w Internecie pod adresem www.tvpstream.tvp.pl oraz za pomocą aplikacji TVP Stream na urządzenia mobilne. Dzięki najnowszym technologiom telewizyjnym i internetowym Żagle będzie można oglądać nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Kanał jest powiązany z kalendarzem wydarzeń żeglarskich i jest uruchamiany okazjonalnie.

Kanał „Żagle” jest specjalną ofertą skierowaną do osób zainteresowanych żeglarstwem, miłośników regat oraz tych wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć zmagania sportowe oraz podziwiać najpiękniejsze żaglowce i jachty świata, ale nie mogą zrobić tego osobiście.

Dedykowany kanał „Żagle”, w tej odsłonie, poświęcony będzie finałowi regat wielkich żaglowców „Baltic  Tall Ships Regatta 2015”, które wspólnie z litewską Kłajpedą i Sail Training International organizuje miasto Szczecin. Żaglowce i jachty zawitają do litewskiego portu w okresie od 5 do 8 czerwca 2015 r. skąd popłyną do Szczecina, gdzie w dniach 12-15 czerwca obędzie się finał regat. Podczas finału w Szczecinie będzie gościło około 100 żaglowców i jachtów. W imprezach towarzyszących największemu żeglarskiemu wydarzeniu stolicy Pomorza Zachodniego w tym sezonie weźmie udział blisko kilkaset tysięcy osób.

Od 12 do 14 czerwca br. codziennie na antenie „Żagli” nadawane będzie 5 godzin programu na żywo poświęconego wyłączenie regatom „Baltic Tall Ships Regatta 2015”  Specjalne studio telewizyjne „Żagli” będzie znajdowało się na Wałach Chrobrego, w centrum wydarzeń. W studiu dziennikarze TVP Szczecin wraz ze specjalnymi, znanymi gośćmi m.in. kapitanami żeglugi, sportowcami oraz artystami będą komentować to co dzieje się podczas regat. W „Żaglach” prezentowane będą także relacje reporterskie z Wałów Chrobrego, żaglowców i materiały archiwalne z poprzednich edycji kanału „Żagle” .

Zapraszamy do śledzenia transmisji i relacji na:

– Platformie Hybrydowej TVP S.A.

– stronie internetowej – www.tvpstream.tvp.pl

– antenie TVP Regionalna

– antenie TVP Szczecin

– urządzeniach mobilnych poprzez TVP Stream

 Serdecznie zapraszamy

 

 

Powrót Wielkich Żaglowców do Szczecina Reviewed by on . „Żagle” –  najnowsza odsłona  dedykowanego kanału Platformy Hybrydowej TVP! 12 czerwca Telewizja Polska po raz kolejny uruchomi dedykowany kanał na żądanie – „Ż „Żagle” –  najnowsza odsłona  dedykowanego kanału Platformy Hybrydowej TVP! 12 czerwca Telewizja Polska po raz kolejny uruchomi dedykowany kanał na żądanie – „Ż Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top