niedziela, 26 marzec 2023, 18:24

Strona główna » REGION » Wielki Piknik Pasji!

Wielki Piknik Pasji!

czwartek, 11 czerwca 2015, 07:55 Kategoria: REGION, sport

Międzyzdrojska i Wolińska młodzież skupiona wokół programu Pracowni Motywacja i Działanie pn go!pro.Art.notDrugs – SKATE EDITION wzięła udział w Wielkim Pikniku Pasji w Szczecinie!

Słoneczny i w miarę ciepły dzień pozwolił cieszyć się kilkunastoosobowej grupie młodych ludzi udziałem w wielu atrakcjach, które czekały na nich na szczecińskich błoniach. Oczywiście jak na SKATE EDITION przystało największym powodzeniem cieszyły się takie atrakcje jak skimboarty, skatepark Angergrand’a, pokazy rowerowe, street art, warsztaty beatbox’ingu oraz spotkania z legendami szczecińskiego sportu. Jak widać atrakcji było naprawdę sporo! A nasza młodzież chętnie z nich korzystała!

Program go!pro.Art.notDrugs – SKATE EDITION lobbuje aktywnemu stylowi życia, PRZECIWDZIAŁA BIERNOŚCI I NUDZIE, kie­ruje uwagę na to, jak ważne jest zdrowe ciało i zdrowy duch. Młodzież w programie to przyszli specjaliści w rozwijaniu motywacji zasad zdrowego stylu życia oraz w podejmowaniu wyzwań do nabywania nowych umiejętności. Kreatywne formy spędzania czasu wolnego to ich pasja!

Zapraszamy do śledzenia Fanpage Motywacja i Działanie. Zapisy do Pracowni mają charakter ciągły, koordynatorem go!pro. jest Justyna tel. 699654608

/MID

Wielki Piknik Pasji! Reviewed by on . Międzyzdrojska i Wolińska młodzież skupiona wokół programu Pracowni Motywacja i Działanie pn go!pro.Art.notDrugs - SKATE EDITION wzięła udział w Wielkim Pikniku Międzyzdrojska i Wolińska młodzież skupiona wokół programu Pracowni Motywacja i Działanie pn go!pro.Art.notDrugs - SKATE EDITION wzięła udział w Wielkim Pikniku Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top