środa, 22 marzec 2023, 00:59

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Udany klubowy Turniej Golfowy na Kamieńskim Country Club w Grębowie…

Udany klubowy Turniej Golfowy na Kamieńskim Country Club w Grębowie…

niedziela, 14 czerwca 2015, 21:12 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

W sobotnim wielkim upale przyszyło wielu golfistom rozegrać Turniej Klubowy na polu golfowym Kamieńskiego Country Club w podkamieńskim Grębowie. To 18. dołkowe pole golfowe powstało nie tak dawno i cieszy się wśród zawodników coraz większym wzięciem. Nie inaczej było i tym razem. Upał doskwierał wszystkim, jednak brać golfistów to twardzi zawodnicy.

Ostatecznie rozegrano cztery konkurencje, a o to ich wyniki:

W kategorii Open Brutto zwyciężył Jerzy Sałuda, w Open Netto 0 -18 HCP najlepszym okazał się Jerzy Kurnik, który wyprzedził Romana Kudelnickiego i Małgorzatę Jacynę – Witt.

Kategorię Open Netto18,1 – 36 HCP wygrała Aloksa Majewska, która wyprzedziła Macieja Ducha i Krzysztofa Zygalskiego.

W kategorii członków KCC Brutto zwyciężył Paweł Grzelak. Wśród członków KCC w kategorii netto 0 – 18 wygrał Mariusz Konieczny, przed Romanem Lampartem i Maciejem Stodolnym.

W kategorii członków KCC w kategorii netto 18,1 – 36 HCP wygrał Jan Podlecki, wyprzedzając Ryszarda Rzęsę oraz Ireneusza Kwiatkowskiego.

W sobotę za dwa tygodnie odbędzie się kolejny duży turniej w którym wystartują kobiety.

Obserwator

Udany klubowy Turniej Golfowy na Kamieńskim Country Club w Grębowie… Reviewed by on . W sobotnim wielkim upale przyszyło wielu golfistom rozegrać Turniej Klubowy na polu golfowym Kamieńskiego Country Club w podkamieńskim Grębowie. To 18. dołkowe W sobotnim wielkim upale przyszyło wielu golfistom rozegrać Turniej Klubowy na polu golfowym Kamieńskiego Country Club w podkamieńskim Grębowie. To 18. dołkowe Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top