środa, 22 marzec 2023, 00:42

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Dziwnów » Bal Gimnazjalny w Pomeranii

Bal Gimnazjalny w Pomeranii

sobota, 20 czerwca 2015, 23:36 Kategoria: Gmina Dziwnów, społeczeństwo

Od czwartku, czyli od 17 czerwca 2015r., uczniowie klas trzecich rozpoczęli przygotowania do 15-stego Balu Gimnazjalnego, w Gimnazjum Publicznym „Pomerania” w Dziwnowie. Dzięki uprzejmości pani dyrektor Barbary Brzozowskiej mogliśmy skorzystać z sali gimnastycznej SP , a dzięki uprzejmości pana dyrektora Macieja Atrasa ,  ze sprzętu wypożyczonego z Hali Sportowo-Widowiskowej w Dziwnowie. Gimnazjaliści samodzielnie, przez wiele godzin dekorowali „salę balową”, oczywiście pod nadzorem wychowawców. Ich kreatywność i dyscyplina uwieńczona została pięknym, iście balowym wystrojem. Rodzice uczniów zadbali o bogate i pyszne menu uroczystości, natomiast pani Ewa Milczarek, pani Renata Klimecka i pani dyrektor GP „Pomerania” Monika Hołdyńska zadbały, aby w dniu 19 czerwca młodzież uroczyście rozpoczęła bal , tradycyjnym polonezem. Gimnazjaliści w prezencie nauczycielom i pracownikom szkoły przygotowała część artystyczną oraz przepiękny tort. To była bardzo miła niespodzianka – dziękujemy.

Trzecioklasiści naprawdę bawili się wspaniale. Jak rzadko kiedy nie było osób podpierających ściany, krzątających się po korytarzach. Wszyscy, dosłownie wszyscy uczestnicy balu, nieprzerwanie tańczyli, pokazując tym samym, że młodzież naprawdę potrafi się bawić. Jako obserwator- uczestnik zabawy ciągle uśmiechałam się pod nosem, bo serce rośnie, gdy widać radosne, uśmiechnięte, zadowolone z życia dzieciaki. I mimo, iż młodzieży, w tym roku szkolnym było o wiele mniej, aniżeli w latach ubiegłych (efekt niżu demograficznego), to zachowanie gimnazjalistów jednoznacznie pokazało, że nie w ilości, a w jedności tkwi siła grupy. Dziękując wszystkim przede wszystkim chciałabym podziękować młodzieży, uwielbiam gdy udowadniacie nam dorosłym, że potraficie się zachować odpowiednio do sytuacji. W imieniu wychowawców klas trzecich – „Jesteśmy z Was kochani bardzo dumni!”. Życzymy przyszłym absolwentom naszej szkoły spełnienia marzeń, szczęścia i pogody ducha, takiej jaką mieliście właśnie na balu. Powodzenia.

                                      wychowawczyni klasy III B Renata Kronenberg/Kronia

Bal Gimnazjalny w Pomeranii Reviewed by on . Od czwartku, czyli od 17 czerwca 2015r., uczniowie klas trzecich rozpoczęli przygotowania do 15-stego Balu Gimnazjalnego, w Gimnazjum Publicznym „Pomerania” w D Od czwartku, czyli od 17 czerwca 2015r., uczniowie klas trzecich rozpoczęli przygotowania do 15-stego Balu Gimnazjalnego, w Gimnazjum Publicznym „Pomerania” w D Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top