czwartek, 8 czerwiec 2023, 22:56

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Nagrody Burmistrza dla najlepszych uczniów

Nagrody Burmistrza dla najlepszych uczniów

sobota, 27 czerwca 2015, 22:30 Kategoria: edukacja, Gmina Kamień Pomorski

Koniec roku szkolnego to czas nie tylko rozdania świadectw, wtedy dziękujemy także wybitnym i wyróżniającym się uczniom za szczególne osiągnięcia w zdobywaniu wiedzy, w działalności społecznej, kulturalnej i sportowej, która często przekracza granice szkoły i stanowi najlepszą wizytówkę kamieńskiej Małej Ojczyzny. Nasi uczniowie odnoszą bowiem sukcesy w wielu różnych dziedzinach nauki, zdobywając najwyższe laury w szeregu konkursach i olimpiadach przedmiotowych począwszy od szczebla powiatowego po ogólnopolski, aktywnie uczestniczą w życiu szkoły, działają w wolontariacie, rozwijają talenty w zajęciach pozalekcyjnych, z sukcesem reprezentują swoje placówki w zawodach sportowych. Wyróżnia ich wysoka kultura osobista i wzorowe zachowanie. Z nich wszystkich jesteśmy szczególnie dumni. Burmistrz Gminy Kamień Pomorski Stanisław Kuryłło na wniosek dyrektorów placówek oświatowych prowadzonych przez gminę nagrodził dyplomem 22 uczniów, przyznając im także nagrody rzeczowe. Oto laureaci Nagrody Burmistrza Gminy Kamień Pomorski w roku szkolnym 2014/2015:

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim:

Jarosław Jan Szymborski – uczeń klasy V b

Natalia Andrzejewska – uczennica Klasy VI b

Maja Filipczak – uczennica klasy III a

Martyna Koszela – uczennica klasy V b

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim:

Adrianna Brząkała, uczennica klasy VI a

Eryk Czerwiński, uczeń klasy VI b

Filip Karpiński, uczeń klasy VI b

Wojciech Leszczyński, uczeń klasy III b

 

Szkoła Podstawowa w Jarszewie

Karolina Walter, uczennica klasy IV

Jakub Ciechanowski, uczeń klasy VI

 

Szkoła Podstawowa w Górkach

Radosław Godzieba, uczeń klasy V

Julianna Krupska, uczennica klasy VI

 

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej we Wrzosowie

Oskar Jasłowski, uczeń klasy VI

Dawid Poddębniak, uczeń klasy III

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Kamieniu Pomorskim:

Kamil Szymański (9 lat) – uczeń klasy pierwszej cyklu sześcioletniego klasy akordeonu

 

Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim

Julia Mancewicz , uczennica klasy III c
Agnieszka Krzysztoń uczennica klasy III b

Damian Swatowski, uczeń klasy III a

Karolina Wikło , uczennica klasy III c
Natalia Kuryłło, uczennica klasy III e

Klara Makówka, uczennica klasy III a

Justyna Janowska, uczennica klasy III e

 

Nagrody są wręczane podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, które odbywają się od wczoraj w placówkach oświatowych naszej gminy. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, a wszystkim uczniom naszej gminy życzymy udanych wakacji – bezpiecznych, pełnych słońca i ciekawych wrażeń!

Nagrody Burmistrza dla najlepszych uczniów Reviewed by on . Koniec roku szkolnego to czas nie tylko rozdania świadectw, wtedy dziękujemy także wybitnym i wyróżniającym się uczniom za szczególne osiągnięcia w zdobywaniu w Koniec roku szkolnego to czas nie tylko rozdania świadectw, wtedy dziękujemy także wybitnym i wyróżniającym się uczniom za szczególne osiągnięcia w zdobywaniu w Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top