wtorek, 9 sierpień 2022, 19:49

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Na polu golfowym w Grębowie rywalizowały panie

Na polu golfowym w Grębowie rywalizowały panie

środa, 01 lipca 2015, 22:01 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

W dzisiejszy wtorek, na 18. kołkowym polu golfowym „Kamień Country Clubu” w pod kamieńskim Grębowie, odbył się kolejny interesujący turniej. Tym razem na starcie stanęło 19. kobiet z różnych stron Polski, także ze Szwecji. Turniej ten był piątym z cyklu „Ladies Golf Tour 2015”, który łącznie będzie składał się z  trzynastu cyklicznych zawodów, po czym rozegrany zostanie turniej finałowy, który zaplanowano rozegrać w Warszawie, 26 – 27 września. Zawody mają kategorię III w rankingu PZG, a turniej masters kategorię II.

Pogoda podczas trwania zawodów paniom nad wyraz sprzyjała, a ich poziom był wysoki, jak też wyrównany. Zawodniczki rywalizowały niczym prawdziwi zawodowcy. Jak oceniają organizatorzy imprezy, wszystkie zawodniczki wykazały się nie małymi zdolnościami obsługiwania kija golfowego co bardzo podniósł prestiż tych interesujących zawodów. Warto wspomnieć, że w dniach 18 – 19 lipca odbędą się dwa turnieje o Puchar Starosty Powiatowego. Pierwszego dnia, golfiści rywalizować będą na polu golfowym w Grębowie, zaś drugiego, na podobnym w Kołczewie.

A oto klasyfikacje w pięciu kategoriach tych wtorkowych zawodów:

Klasyfikacja ogólna brutto HCP:

1.Małgorzata Jacyna – Witt, 2. Martyna Dymnicka, 3. Marzena Śniegocka.

Klasyfikację Strokeplay Netto, Grupa A 0 – 18 HCP wygrała Anette Jaklund.

Klasyfikacja Strokeplay Netto Grupa: B – 18, 1 – 27 HCP:

1.Karolina Kulczykowska, 2.Magdalena Paczóska – Ziemak, 3. Agnieszka Arabczyk.

Klasyfikacja Strokeplay Netto Grupa C 27, 1 – 36 HCP:

1.Bożena Dekert, 2. Beata Wawrzyńska, 3. Renata Kulczykowska.

Klasyfikacja Strokeplay Netto, Grupa ZK 36, 1 – 54 HCP:

1.Anna Konkołowicz, 2. Paulina Jagustyn, 3. Danuta Freiherr.

Po rozdaniu pucharów, dyplomów i nagród panie pozowały do „rodzinnej” fotografii, oczywiście uśmiechnięte i już mocno opalone.

Obserwator

Na polu golfowym w Grębowie rywalizowały panie Reviewed by on . W dzisiejszy wtorek, na 18. kołkowym polu golfowym „Kamień Country Clubu” w pod kamieńskim Grębowie, odbył się kolejny interesujący turniej. Tym razem na starci W dzisiejszy wtorek, na 18. kołkowym polu golfowym „Kamień Country Clubu” w pod kamieńskim Grębowie, odbył się kolejny interesujący turniej. Tym razem na starci Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top