poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 04:20

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zapisy do Wakacyjnego Turnieju Piłkarskiego Drużyn Podwórkowych

Zapisy do Wakacyjnego Turnieju Piłkarskiego Drużyn Podwórkowych

poniedziałek, 20 lipca 2015, 23:46 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Podwórkowych, który odbędzie się w piątek, 24 lipca 2015r. o godz. 11.00 na stadionie przy ul. Wolińskiej na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Główna płyta zostanie podzielona na dwa mniejsze boiska, turniej rozgrywany będzie na dwóch boiskach równocześnie.

W rywalizacji mogą brać udział drużyny mieszane – zapraszamy zarówno chłopców jak i dziewczęta ze szkół podstawowych i gimnazjum. Czekamy na zgłoszenia drużyn maksymalnie 10-osobowych.

Zapisy najpóźniej w dzień rozpoczęcia turnieju do godz. 10.30 lub wcześniej w sekretariacie hali widowiskowo-sportowej – tel. 91 38 24 227. Zapraszamy!

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski

Zapisy do Wakacyjnego Turnieju Piłkarskiego Drużyn Podwórkowych Reviewed by on . Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Podwórkowych, który odbędzie się w piątek, 24 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Podwórkowych, który odbędzie się w piątek, 24 Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top