sobota, 2 grudzień 2023, 07:08

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zawiadomienie o czasowym zamykaniu ulic: Dziwnowska, Chrobrego, Mieszka I
Zawiadomienie o czasowym zamykaniu ulic: Dziwnowska, Chrobrego, Mieszka I

Zawiadomienie o czasowym zamykaniu ulic: Dziwnowska, Chrobrego, Mieszka I

piątek, 31 lipca 2015, 22:22 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, gospodarka

SZANOWNI MIESZKAŃCY

W związku z koniecznością zakończenia robót sieciowych i kontynuowania robót drogowych w zakresie podbudowy i robót bitumicznych, Burmistrz Gminy Kamień Pomorski uprzejmie informuje, że w dniach od 29 lipca do 12 sierpnia 2015 r. będą sukcesywnie zamykane ulice na odcinkach.

  1. Do dnia 29.07.2015 r. do godz. 20.00 pozostaje zamknięta ul. Mieszka I odcinek przed rondem, w kierunku ul. Kopernika. Część ronda od ul. Mieszka I do ul. B. Chrobrego będzie przejezdna wahadłowo.
  2. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 30 lipca do 3 sierpnia br.   od godz. 7.00 w czwartek do godz. 20.00 w poniedziałek – skrzyżowanie ulic: Jedności Narodowej, Chrobrego i Dziwnowska.
  3. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 4 – 7.08.2015 r. od godz. 7.00 we wtorek do godz. 20.00 w piątek – skrzyżowanie ulic: Mieszka I, Chrobrego łącznie z odcinkiem ul. Mieszka I na wysokości skrzyżowania z ul. E. Orzeszkowej i Solskiego. W związku z wykonywaniem nawierzchni z masy bitumicznej prosimy mieszkańców o przestawienie pojazdów z uwagi na uniemożliwienie wjazdu i wyjazdu na przedmiotowy odcinek drogi.
  4. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 5 – 12.08.2015 r. od godz. 7.00 w środę do godz. 20.00 w środę ulica Chrobrego na odcinku od ronda Jedności Narodowej/Dziwnowska do ronda Mieszka I/Chrobrego. W związku z wykonywaniem nawierzchni z masy bitumicznej prosimy mieszkańców o przestawienie pojazdów z uwagi na uniemożliwienie wjazdu i wyjazdu na przedmiotowy odcinek drogi.

Informujemy jednocześnie, że ruch pieszy na zamkniętych odcinkach zostanie utrzymany. Na czas robót sieciowych i bitumicznych zostaną wyznaczone objazdy. Po wykonaniu robót bitumicznych ulice będą sukcesywnie dopuszczane dla ruchu samochodowego. Nadmieniamy, że aby wejść z robotami na kolejny etap robót tj. od ronda na ul. Mieszka I do skrzyżowania z przejazdem kolejowym, muszą zostać na zamykanych ulicach zakończone prace bitumiczne, co pozwoli na udostępnienie dla ruchu samochodowego ulicy Dziwnowskiej i Jedności Narodowej. Prosimy zatem o wykazanie zrozumienia i stosowanie się do wprowadzanych zmian w organizacji ruchu.  Osoba do kontaktu ze strony Gminy Kamień Pomorski – Wojciech Leszczyński Kierownik Referatu PIGK tel. 91 38 23 951

 Za utrudnienia przepraszamy

Opracowała: Małgorzata Sikorska

 

 

 

Zawiadomienie o czasowym zamykaniu ulic: Dziwnowska, Chrobrego, Mieszka I Reviewed by on . SZANOWNI MIESZKAŃCY W związku z koniecznością zakończenia robót sieciowych i kontynuowania robót drogowych w zakresie podbudowy i robót bitumicznych, Burmistrz SZANOWNI MIESZKAŃCY W związku z koniecznością zakończenia robót sieciowych i kontynuowania robót drogowych w zakresie podbudowy i robót bitumicznych, Burmistrz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top