niedziela, 26 czerwiec 2022, 14:10

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Młodzi Gryfiarze wznowili treningi
Młodzi Gryfiarze wznowili treningi

Młodzi Gryfiarze wznowili treningi

środa, 12 sierpnia 2015, 13:08 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport, TWOJA GMINA

Na początku sierpnia swoje treningi wznowili młodzi Gryfiarze z rocznika 2006-2007. Zajęcia odbywają się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w każdy wtorek i czwartek w godz. 15.00 – 18.00. Treningi prowadzi trener Dawid Sandzewicz, a mali zawodnicy trenują podzieleni na dwie grupy.

Z okazji rozpoczęcia przgotowań do nowego sezonu piłkarskiego w  minioną sobotę, 8 sierpnia 2015r. na stadionie miejskim w  Kamieniu Pomorskim odbył się piknik rodzinny z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, poprzedzony dwoma meczami na boisku ze sztuczną nawierzchią. W pierszym spotkaniu zagrali nasi mali zawodnicy, w drugim natomiast do rywalizacji przystąpili ich rodzice.

Treningi dla najmłodszych odbywają się we współpracy z Akademią Piłkarską Lecha Poznań. Warto przypomnieć, że nasi młodzi Gryfiarze w minionym sezonie wygrali Zachodniopomorską Ligę Żaków, nie przerywając ani jednego spotkania. Podobnie było na turniejach piłkarskich, gdzie wiele razy nasi zawodnicy byli poza zasięgiem swoich rówieśników.

Solidna kadra młodych zawodników, trener z wielką pasją do piłki nożnej, dostęp do bazy sportowej i i duże zaangażowanie rodziców wróżą kolejne sukcesy sportowe w nadchodzącym  sezonie piłkarskim. Rodzice zainteresowani treningami dla dzieci proszeni są o kontakt z trenerem Dawidem Sandzewiczem.

Daniel Klamborowski

MOSiR Kamień Pomorski

 


Młodzi Gryfiarze wznowili treningi Reviewed by on . Na początku sierpnia swoje treningi wznowili młodzi Gryfiarze z rocznika 2006-2007. Zajęcia odbywają się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w każdy wtorek i czw Na początku sierpnia swoje treningi wznowili młodzi Gryfiarze z rocznika 2006-2007. Zajęcia odbywają się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w każdy wtorek i czw Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top