niedziela, 26 czerwiec 2022, 13:01

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Spotkanie ze Zbyszkiem Buczkowskim w bibliotece w Międzyzdrojach
Spotkanie ze Zbyszkiem Buczkowskim  w bibliotece w Międzyzdrojach

Spotkanie ze Zbyszkiem Buczkowskim w bibliotece w Międzyzdrojach

środa, 12 sierpnia 2015, 10:23 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka, REGION

Zapraszamy na spotkanie ze Zbigniewem Buczkowskim , które odbędzie się 18 sierpnia 2015 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wstęp wolny)

Zbigniew Buczkowski jest aktorem „charakterystycznym”, filmowym i estradowym. Szybko zyskał popularność występując w ponad 170 filmach i serialach odgrywając role pierwszo- i drugoplanowe. Debiutował w filmie „Dziewczyny do wzięcia” Janusza Kondratiuka. Kolejne propozycje ról posypały się błyskawicznie. Jako „naturszczyk” potrafił zagrać niezapomniane role a epizody i powiedzonka jego bohaterów urastały do rangi kultowych. 14 lat po debiucie został zawodowym, dyplomowanym aktorem.

Niezapomniany Alojzy Bąbel z filmów o Panu Kleksie, zabawny dozorca Rosolak z serialu młodzieżowego „Siedem życzeń”, czy przedsiębiorczy Henio Lermaszewski z serialu „Dom” – to kilka przykładów ról, za które Zbyszka Buczkowskiego pokochali widzowie. Obecnie wciela się w powstać Zdzisia w serialu „Barwy szczęścia”. Jednak największą popularność przyniosły mu role w serialach „Graczykowie” i „Święta wojna”. W 2003 roku odcisnął swoją dłoń w Alei Gwiazd podczas VIII Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. W 2014 r. wydał autobiografię „Pisz pan książkę”. Na spotkaniu odniesiemy się do autobiograficznej opowieści Zbyszka, w której aktor sypie anegdotami jak z rękawa. Jak stał się jednodniowym bodyguardem Jacqueline Kennedy, w jakiej dyscyplinie sportowej został mistrzem świata aktorów, dlaczego przez wiele lat miał ksywkę „Sibą”? Na te i wiele innych pytań otrzymamy odpowiedzi podczas niezapomnianego wieczoru autorskiego ze Zbyszkiem Buczkowskim.

Duża dawka humoru i dobra zabawa gwarantowana!

Serdecznie zapraszamy.

 

Spotkanie ze Zbyszkiem Buczkowskim w bibliotece w Międzyzdrojach Reviewed by on . Zapraszamy na spotkanie ze Zbigniewem Buczkowskim , które odbędzie się 18 sierpnia 2015 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (ws Zapraszamy na spotkanie ze Zbigniewem Buczkowskim , które odbędzie się 18 sierpnia 2015 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (ws Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top