niedziela, 26 czerwiec 2022, 14:03

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Reszta jest milczeniem
Reszta jest milczeniem

Reszta jest milczeniem

wtorek, 18 sierpnia 2015, 20:00 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, polityka

Przeglądaliście Państwo oficjalne strony internetowe Miasta i Gminy Kamień Pomorski? Nie? To niczego nie straciliście i nie ma czego żałować. Tak? To przeczytaliście kolejny raz te same informacje, suche i urzędowe , które straciły na aktualności. Jeżeli coś jest aktualne, to dotyczy akurat wydarzenia w innej miejscowości. Zastanawiające jest, że na tych stronach od dawna nie ma nic o dokonaniach nowego najwyższego urzędnika gminnego. Dobrze byłoby wiedzieć co on ustalił, z kim i o czym służbowo rozmawiał, co zamierza. Na stronach zapadła w temacie burmistrza cisza grobowa. Nie można uwierzyć, że ten urzędnik nic nie robi. Robi i nie chwali się tym co robi. W  zasadzie to co najważniejsze zrobił. Pousadzał „swoich wiernych” tam gdzie mógł i podniósł im stopę życiową. A reszta? Reszta jest milczeniem.

 

szrek

Reszta jest milczeniem Reviewed by on . Przeglądaliście Państwo oficjalne strony internetowe Miasta i Gminy Kamień Pomorski? Nie? To niczego nie straciliście i nie ma czego żałować. Tak? To przeczytal Przeglądaliście Państwo oficjalne strony internetowe Miasta i Gminy Kamień Pomorski? Nie? To niczego nie straciliście i nie ma czego żałować. Tak? To przeczytal Rating: 0

Komentarze (5)

 • Gość

  Burmistrz siedzi cicho, a zwolnień ciąg dalszy w ratuszu. Widać tylko to mu wychodzi, zwalniać wszystkich zwolenników Karpińskiego.

 • Gość

  cala prawda

 • Gość

  szczera straszna prawda.

 • Gość

  Ładną mamy dzisiaj pogodę, nie?

 • Gość

  Szrek rządzi 🙂

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top