niedziela, 26 czerwiec 2022, 13:51

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Pijany mężczyzna groził wysadzeniem stacji paliw !
Pijany mężczyzna groził wysadzeniem stacji paliw !

Pijany mężczyzna groził wysadzeniem stacji paliw !

poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 14:25 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń, WYDARZENIA

W nocy z niedzieli (23.08) na poniedziałek (24.08) omal nie doszło do strasznej w skutkach tragedii.

Rowerem na stację benzynową przyjechał 57-letni mężczyzna, jeden z mieszkańców okolicznej wioski pod Kamieniem Pomorskim.

Z relacji świadków wynika, że rozpoczął awanturę z pracownikami stacji benzynowej, po czym podbiegł do dystrybutora i zaczął rozlewać paliwo po ziemi, wymachując zapalniczką i odgrażając się, że wysadzi stację benzynową w powietrze.

Na szczęście jedna z pracownic w porę zauważyła zachowanie mężczyzny i zablokowała dopływ paliwa do dystrybutora po czym zadzwoniła po pomoc.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, oraz pracownicy ochrony, którzy natychmiast obezwładnili mężczyznę i przekazali go w ręce policji.

Resztę nocy mężczyzna spędził na komendzie.

Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia. W chwili zatrzymania miał blisko 2,5 promila alkoholu – poinformowała sierż. sztab. Marta Szołtun, rzecznik kamieńskiej policji.

 

 

Pijany mężczyzna groził wysadzeniem stacji paliw ! Reviewed by on . W nocy z niedzieli (23.08) na poniedziałek (24.08) omal nie doszło do strasznej w skutkach tragedii. Rowerem na stację benzynową przyjechał 57-letni mężczyzna, W nocy z niedzieli (23.08) na poniedziałek (24.08) omal nie doszło do strasznej w skutkach tragedii. Rowerem na stację benzynową przyjechał 57-letni mężczyzna, Rating: 0

Komentarze (2)

  • Gość

    Nagrał się w gierki i myślał że jak podpali to wyjdzie bez szwanku 🙂

  • Gość

    Haha gościu chciał parówki do hot doga z grilla :)))

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top