sobota, 25 marzec 2023, 09:43

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zawiadomienie o czasowym zamykaniu ulic Dziwnowskiej, Chrobrego, Mieszka I
Zawiadomienie o czasowym zamykaniu ulic Dziwnowskiej, Chrobrego, Mieszka I

Zawiadomienie o czasowym zamykaniu ulic Dziwnowskiej, Chrobrego, Mieszka I

czwartek, 27 sierpnia 2015, 16:29 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, TWOJA GMINA

SZANOWNI MIESZKAŃCY

 

W związku z koniecznością zakończenia robót bitumicznych, tzn. po uzupełnieniu górnej warstwy podbudowy, zostanie na poszczególnych odcinkach ulic ułożona odpowiednio: podbudowa bitumiczna, warstwa wiążąca, warstwa ścieralna. Burmistrz Gminy Kamień Pomorski uprzejmie informuje, że w dniach od 28 sierpnia do 10 września br. będą sukcesywnie zamykane ulice na poniższych odcinkach.

 

1. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 28 sierpnia – 29 sierpnia br. od godz. 7.00 w piątek do godz. 7.00 w sobotę zostaje zamknięta dla ruchu samochodowego ul. Chrobrego na odcinku od ronda do ronda. Objazdy będą się odbywać ul. Jedności Narodowej, ul. Rejtana oraz ul. Dworcową.

2. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 31 sierpnia – 1 września br. od godz. 7.00 w poniedziałek do godz. 7.00 we wtorek zostaje zamknięta ul. Mieszka I od ronda w kierunku przejazdu kolejowego łącznie ze skrzyżowaniem z ul. Dworcową. Objazdy będą się odbywać ulicą Długosza, ul. Dziwnowską, ul. Rejtana.

3. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 1 września – 2 września br. od godz. 7.00 we wtorek do godz. 7.00 w środę zostaje zamknięta dla ruchu samochodowego ul. Chrobrego na odcinku od ronda do ronda. Objazdy będą się odbywać ul. Jedności Narodowej, ul. Dworcową, ul. Rejtana oraz ul. Dziwnowską.

4. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 2 września – 3 września br. od godz. 7.00 w środę do godz. 7.00 w czwartek zostaje zamknięta dla ruchu samochodowego ul. Mieszka I na odcinku od ronda w kierunku skrzyżowania z ul. E. Orzeszkowej i ul. L. Solskiego. Objazdy będą się odbywać ul. Rejtana, ul. Kopernika, ul. Dworcową i ul. Dziwnowską.

5. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 3 września – 4 września br. od godz. 7.00 w czwartek do godz. 7.00 w piątek zostaje zamknięta dla ruchu samochodowego ul. Mieszka I od ronda w kierunku przejazdu kolejowego łącznie ze skrzyżowaniem z ul. Dworcową. Objazdy będą się odbywać ul. Rejtana, ul.Długosza, ul. Kopernika i ul. Dziwnowską.

6. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 4 września – 5 września br. od godz. 7.00 w piątek do godz. 7.00 w sobotę zostaje zamknięte dla ruchu samochodowego skrzyżowanie ul. Dziwnowskiej z ul. B. Chrobrego i z ul. Jedności Narodowej oraz ulica Dziwnowska. Objazdy będą się odbywać ul. Długosza, ul. Mieszka I. UWAGA! Skrzyżowanie ul. Rejtana z ul. Mickiewicza będzie na czas wykonywania warstwy ścieralnej zamknięte.

7. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 5 września – 6 września br. od godz. 7.00 w sobotę do godz. 7.00 w niedzielę zostaje zamknięte dla ruchu samochodowego skrzyżowanie ul. Dziwnowskiej z ul. B. Chrobrego i z ul. Jedności Narodowej w związku z układaniem warstwy ścieralnej na odcinkach wlotowych na rondo. Objazdy będą się odbywać ul. Długosza, ul. Dworcową i ul. Mieszka I.

8. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 7 września – 8 września br. od godz. 7.00 w poniedziałek do godz. 7.00 we wtorek zostaje zamknięta dla ruchu samochodowego część ronda Chrobrego/Mieszka I oraz ul. Chrobrego. Objazdy będą się odbywać ul. Długosza, ul. Jedności Narodowej i ul. Dworcową.

9. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 8 września – 9 września br. od godz. 7.00 we wtorek do godz. 7.00 w środę zostaje zamknięta dla ruchu samochodowego ul. Mieszka I na odcinku od ronda w kierunku skrzyżowania z ul. E. Orzeszkowej i ul. L. Solskiego. Objazdy będą się odbywać ul. Rejtana, ul. Kopernika, ul. Dworcową.

10. Całkowicie dla ruchu samochodowego w dniach 9 września – 10 września br. od godz. 7.00 w środę do godz. 7.00 w czwartek zostaje zamknięta dla ruchu samochodowego ul. Mieszka I od ronda w kierunku przejazdu kolejowego łącznie ze skrzyżowaniem z ul. Dworcową. Objazdy będą się odbywać ul. Rejtana, ul. Długosza, ul. Kopernika i ul. Dziwnowską.

W związku z wykonywaniem nawierzchni z masy bitumicznej prosimy mieszkańców o przestawienie pojazdów z uwagi na uniemożliwienie wjazdu i wyjazdu na przedmiotowy odcinek drogi.

Informujemy jednocześnie, że ruch pieszy na zamkniętych odcinkach zostanie utrzymany. Prosimy zatem o wykazanie zrozumienia i stosowanie się do wprowadzanych zmian w organizacji ruchu. Nadmieniamy jednocześnie, że przedstawiony harmonogram robót bitumicznych jest uzależniony od warunków pogodowych. W przypadku silnych opadów deszczu uniemożliwiających prowadzenia prac, założony czas o okres zamykania ulic może ulec przesunięciu.

Jest to końcowy etap robót bitumicznych przewidziany do wykonania w ramach przebudowy ulic. Na bieżąco są prowadzone prace związane z wykonaniem ciągów pieszych i ścieżek rowerowych. W ramach przebudowy zostanie ustawione wygrodzenie łańcuchowe jak również elementy małej architektury tzn. ławki i kosze. Mając na uwadze nie tylko walory estetyczne ale również potrzebę zagospodarowywania przestrzeni miejskiej zielenią, Gmina przygotowuje się do dokonania nasadzeń uzupełniających.

Osoba do kontaktu ze strony Gminy Kamień Pomorski – Wojciech Leszczyński Kierownik Referatu PIGK tel. 91 38 23 951.

Za utrudnienia przepraszamy.

Opracowała: Małgorzata Sikorska

 

Zawiadomienie o czasowym zamykaniu ulic Dziwnowskiej, Chrobrego, Mieszka I Reviewed by on . SZANOWNI MIESZKAŃCY   W związku z koniecznością zakończenia robót bitumicznych, tzn. po uzupełnieniu górnej warstwy podbudowy, zostanie na poszczególnych o SZANOWNI MIESZKAŃCY   W związku z koniecznością zakończenia robót bitumicznych, tzn. po uzupełnieniu górnej warstwy podbudowy, zostanie na poszczególnych o Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top