niedziela, 4 czerwiec 2023, 05:17

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Dożynkowy Turniej Piłki Nożnej wygrało Sołectwo Trzebieszewo!

Dożynkowy Turniej Piłki Nożnej wygrało Sołectwo Trzebieszewo!

poniedziałek, 07 września 2015, 09:31 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport, TWOJA GMINA

W sobotę, 6 września 2015 roku na stadionie w Kamieniu Pomorskim rozegrany został Dożynkowy Turniej Piłki Nożnej, do którego zaproszone zostały sołectwa naszej gminy. Do turnieju zgłosiło się szcześć drużyn:

Stawno, Jarszewo, Trzebieszewo, Sibin, Chrząszczewo/Buniewice oraz Benice. Sołectwo Jarszewo miało mocne wsparcie w osobie Burmistrza Kamienia Pomorskiego Stanisława Kuryłły.

Turniej piłkarski był częścią Dożynek Gminnych, które odbywały się na terenie stadionu miejskiego. Za organizację i przeprowadzenie turnieju piłkarskiego odpowiedzialny był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. Dożynki Gminne organizowała gmina Kamień Pomorski. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowano na zasadzie każdy z każdym.

Wyniki spotkan grupowych:

GRUPA A:

Sibin – Benice 0:8

Sibin – Chrząszczewo/Buniwice 3:2

Benice – Chrząszczewo/Buniewice 3:2

GRUPA B:

Stawno – Jarszewo 0:4

Stawno – Trzebieszewo 0:6

Jarszewo –Trzebieszewo 2:4

W rundzie półfinałowej Benice zagrały z Jarszewem. Mecz zakończył się remisem 2:2 i o awansie do finału musiały przesądzić rzuty karne. W karnych lepsze okazało się sołectwo Jarszewo, które pokonało Benice 3:1. W drugim meczu półfinałowym Trzebieszewo pokonało Sibin 5:1. W meczu finałowym Jarszewo zagrało z Trzebieszewem. Pojedynek finałowy zakończył się bezbramkowym remisem i o rozstrzygnięciu całego turieju ponownie musiały zadecydować rzuty karne. Po trzech seriach rzutów karnych był remis 2:2, o zwycięstwie miała przesądzić zasada, kto nie strzeli ten przegrywa. Więcej doświadczenia wykazało Trzebieszewo, które wygrało rzuty karne jak i cały Dożynkowy Turniej Piłki Nożnej. W meczu o III miejsce sołectwo Benice pokonało Sibin 3:0, kończąc turniej na III miejscu. Skład drużyny zwycięskiej – Sołectwo Trzebieszewo: Damian Stangrycki, Paweł Wach, Krzysztof Wach, Dawid Wach, Bartek Wach, Rafał Wach, Mariusz Wach, Bartek Polak, Edward Ślusarz, Sławomir Żywulski i Marek Stangrycki.

I miejsce – Sołectwo Trzebieszewo

II miejsce – Sołectwo Jarszewo

III miejsce – Sołectwo Benice

IV miejsce – Sołectwo Sibin

V miejsce – Sołectwa Chrząszczewo/Buniewice

VI miejsce – Sołectwo Stawno

Daniel Klamborowski

MOSiR Kamień Pomorski

Dożynkowy Turniej Piłki Nożnej wygrało Sołectwo Trzebieszewo! Reviewed by on . W sobotę, 6 września 2015 roku na stadionie w Kamieniu Pomorskim rozegrany został Dożynkowy Turniej Piłki Nożnej, do którego zaproszone zostały sołectwa naszej W sobotę, 6 września 2015 roku na stadionie w Kamieniu Pomorskim rozegrany został Dożynkowy Turniej Piłki Nożnej, do którego zaproszone zostały sołectwa naszej Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top