poniedziałek, 6 luty 2023, 01:00

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Charytatywny wieczór sportowy – Gramy dla Maćka !
Charytatywny wieczór sportowy – Gramy dla Maćka !

Charytatywny wieczór sportowy – Gramy dla Maćka !

wtorek, 08 września 2015, 12:32 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo, TWOJA GMINA

26 września 2015 roku o godz. 16:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbędzie się charytatywny wieczór sportowy dedykowany specjalnie dla Maćka – 10 letniego chłopca, mieszkańca Gminy Kamień Pomorski, który choruje na bardzo rzadką chorobę – Zespół Hiper IGE, bardzo ciężką postać atopowego zapalenia skóry, oraz niedoczynność tarczycy. Nowoczesne leczenie biologiczne – zastrzyki podawane co miesiąc w warunkach szpitalnych pod ścisłą kontrolą, specjalistyczne kosmetyki do ciała, leki, artykuły higieniczne oraz dojazdy to koszt 2,5 – 3 tys. zł miesięcznie. W tej ciężkiej chorobie wspierają Maćka rodzina oraz przyjaciele, którzy z myślą o wrześniowym spotkaniu zgromadzili przedmioty, które zostaną wystawione na licytację. Są to m.in. gadżety z autografami takich gwiazd sportu jak Marcin Gortat i Robert Lewandowski oraz innych piłkarzy reprezentacji Polski, a także Pogoni Szczecin. Środki zebrane podczas licytacji zostaną przekazane na leczenie Maćka. Ponadto odbędą się dwa mecze koszykówki. W pierwszym zmierzą się Samorządowcy, mając za swoich przeciwników Przyjaciół Maćka, natomiast w kolejnym zagrają drużyny: Sandra Rehabilitacja – Melbest Szczecin.

Dodatkowymi atrakcjami wieczoru będą występy młodzieży z Publicznego Gimnazjum w Kamieniu Pomorskim, gry i zabawy dla dzieci, grill oraz bufet kawowy. Akcja wspierana jest przez Fundację Marcina Gortata – MG 13 – „Mierz Wysoko” oraz Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tego wyjątkowego wydarzenia. Włączmy się w pomoc dla Maćka, którego największym marzeniem jest zdrowie.

Charytatywny wieczór sportowy – Gramy dla Maćka ! Reviewed by on . 26 września 2015 roku o godz. 16:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbędzie się charytatywny wieczór sportowy dedykowany specjalnie dla Maćka 26 września 2015 roku o godz. 16:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbędzie się charytatywny wieczór sportowy dedykowany specjalnie dla Maćka Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top