poniedziałek, 6 luty 2023, 01:01

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Spotkanie z Szymonem Hołownią w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.
Spotkanie z Szymonem Hołownią w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.

Spotkanie z Szymonem Hołownią w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.

środa, 09 września 2015, 13:23 Kategoria: Gmina Międzyzdroje

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią, które odbędzie się 16 września 2015 r. (środa) o godz. 19.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wstęp wolny)

Szymon Hołownia jest dziennikarzem, publicystą i pisarzem. Studiował psychologię w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Stale współpracuje z telewizją TVN, gdzie razem z Marcinem Prokopem prowadzi programy Mam Talent! i Mamy Cię! Jest stałym felietonistą miesięcznika „Pani”, prowadzi bloga SzymonHolownia.com. Współpracował z takimi czasopismami jak Wprost, Newsweek Polska, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Tygodnik Powszechny, Machina. Jest laureatem nagród dziennikarskich, m.in. Grand Press, Ślad, Wiktor, Ostre Pióro. Autor i współautor 11 książek z dziedziny popteologii i spraw społecznych, m.in. „Kościół dla średnio zaawansowanych”,  „Last minute. 24h chrześcijaństwa na świecie” czy najnowsza publikacja „ Jak robić dobrze”. Założył dwie fundacje. Fundacja Kasisi wspiera dom dziecka dla ponad 200 sierot w Kasisi w Zambii (www.fundacjakasisi.pl). Natomiast druga fundacja, Dobra Fabryka, finansuje działalność jedynego hospicjum w Rwandzie oraz wiejskiego szpitala i ośrodka dożywiania dzieci z chorobą głodową w Kongu (www.dobrafabryka.pl)

.Organizatorami spotkania są: Miejska Biblioteka Publiczna, Dyskusyjny Klub Książki, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Hotel Aurora w Międzyzdrojach. 

Bibliotekarze

Spotkanie z Szymonem Hołownią w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. Reviewed by on . Zapraszamy na spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią, które odbędzie się 16 września 2015 r. (środa) o godz. 19.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzd Zapraszamy na spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią, które odbędzie się 16 września 2015 r. (środa) o godz. 19.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzd Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top