poniedziałek, 6 luty 2023, 01:23

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Wspierajmy lokalną gospodarkę – program Partnerski „Razem Łatwiej!”
Wspierajmy lokalną gospodarkę – program Partnerski „Razem Łatwiej!”

Wspierajmy lokalną gospodarkę – program Partnerski „Razem Łatwiej!”

piątek, 11 września 2015, 16:39 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo, TWOJA GMINA

Od 2013 roku na terenie gminy Kamień Pomorski funkcjonuje program partnerski “KamienPomorski.eu – Razem Łatwiej!”

Program ma na celu wspieranie naszej lokalnej gospodarki, a przede wszystkim naszych rodzimych przedsiębiorców.

Każdy kolejny otwarty market w naszej gminie uderza w “drobnych sklepikarzy”, którzy najzwyczajniej nie mają możliwości konkurowania z cenami oferowanymi przez “sieciówki”. Program rabatowy Kamienpomorski.eu to jedna karta rabatowa, która pozwala nam na zniżki w każdym sklepie biorącym udział w programie partnerskim, i korzystanie z jego rabatów.  Firmy, które biorą udział w programie mogą liczyć na wspólną reklamę oraz karty rabatowe dla swoich klientów. W programie bierze już udział kilka lokalnych firm tj. sklep odzieżowy „Instinct”, sklep dziecięcy „Tęczowa Kraina”,, sklep z przyprawami „przyprawiamy.pl”, agencja reklamy „Vega Studio” czy też  „Zegarmistrz”.

 

Główne zalety programu:

  • Twoja reklama zawsze w portfelu klienta,
  • Prestiżowa karta rabatowa akceptowana u wielu Partnerów, wykonana z plastiku 0,7mm z pełno kolorowym zadrukiem, dodatkowo oznakowana hot-stampingiem (zwanym również termodrukiem)
  • Wspólna akcja promocyjna oraz reklama
  • Specjalne promocje Partnerów
  • Wspieranie lokalnej gospodarki
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie lepszych relacji z obecnymi klientami

 

Zapraszam Państwa do kontaktu , wystarczy skontaktować się telefonicznie na nr 660 177 057 lub napisać e-mail na info@kamienpomorski.eu

Chętnie spotkam się z państwem w celu omówienia szczegółów.

Zapraszamy do wspólnej promocji !

 

Weronika Szechlicka

Wspierajmy lokalną gospodarkę – program Partnerski „Razem Łatwiej!” Reviewed by on . Od 2013 roku na terenie gminy Kamień Pomorski funkcjonuje program partnerski “KamienPomorski.eu - Razem Łatwiej!” Program ma na celu wspieranie naszej lokalnej Od 2013 roku na terenie gminy Kamień Pomorski funkcjonuje program partnerski “KamienPomorski.eu - Razem Łatwiej!” Program ma na celu wspieranie naszej lokalnej Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top