poniedziałek, 6 luty 2023, 01:33

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Prosektorium w Kamieniu Pomorskim znów czynne dzięki MORS Sp. z o.o.

Prosektorium w Kamieniu Pomorskim znów czynne dzięki MORS Sp. z o.o.

czwartek, 17 września 2015, 10:10 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, gospodarka, POWIAT, społeczeństwo

MORS Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinie została zawiązana w kwietniu 2011 roku. Nie jest także powiązana kapitałowo z żadnym podmiotem gospodarczym i jest to wyłącznie spółka rodzinna. W lipcu 2014 roku spółka ta zainteresowała się zdewastowanym obiektem w którym znajdowało się prosektorium mieszczące się przy ulicy Szpitalnej 10 w Kamieniu Pomorskim.

Po długich negocjacjach z poprzednią władzą prawie już doszło do podpisania umowy, lecz wskutek nowych wyborów temat powrócił do punktu wyjścia. Władze starostwa widząc potrzebę powstania prosektorium , które będzie spełniać wszelkie oczekiwania i wymogi społeczeństwa powiatu kamieńskiego i nie tylko, wydało zgodę na remont i dzierżawę obiektu. Dzięki przychylności Starosty pana Józefa Malca oraz pełnym zaangażowaniu w rozpoczęte dzieło pani Anny Iwańcz i sekretarz pani Anety Byczkowskiej udało się w dniu 17 lipca br. po pozytywnym odbiorze dokonanym przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną uruchomić prosektorium, które rozpoczęło swoją działalność.

Obecnie spółka MORS nawiązała współpracę prawie ze wszystkimi zakładami pogrzebowymi z terenu województwa zachodniopomorskiego. W najbliższych dniach dodatkowo zostaną zakupione dwie chłodnie(w sumie na sześć ciał) Planowane jest również uruchomienie zakresu czynności dotyczących sekcji zwłok i to w niedługim czasie.

Artykuł nawiązuje w całości do informacji uzyskanych od pełnomocnika MORS- spółka z o.o. pana Jarka Siekierskiego.

Prosektorium w Kamieniu Pomorskim znów czynne dzięki MORS Sp. z o.o. Reviewed by on . MORS Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinie została zawiązana w kwietniu 2011 roku. Nie jest także powiązana kapitałowo z żadnym podmiotem gospodarczym i jest to MORS Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinie została zawiązana w kwietniu 2011 roku. Nie jest także powiązana kapitałowo z żadnym podmiotem gospodarczym i jest to Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top