czwartek, 30 listopad 2023, 07:59

Strona główna » REGION » Przeciwdziałanie uzależnieniom w Kamieniu Pomorskim!

Przeciwdziałanie uzależnieniom w Kamieniu Pomorskim!

czwartek, 17 września 2015, 11:21 Kategoria: REGION, społeczeństwo

Ogłaszamy rozpoczęcie kolejnych edycji programu wczesnej interwencji dla osób eksperymentujących z narkotykami i alkoholem pn. „Fred goes net w Kamieniu Pomorskim”. Program skierowany jest do osób w wieku 14 – 21 lat, w szczególnych wypadkach dla osób 13 – 25, którym nieobce jest eksperymentowanie z narkotykami i alkoholem. Celem programu jest przekazanie młodym ludziom informacji na temat tego, czym skutkuje używanie narkotyków oraz danie im impulsu do zastanowienia się nad powodami i konsekwencjami ich używania.

Od kilku lat trenerzy Fundacji Motywacja i Działanie realizują go na terenie Wysp Uznam i Wolin. W tym roku w ramach środków Wojewódzkiego Programu Przeciwdziałania Uzależnieniom na lata 2012 – 2020 ujętych w budżecie Województwa Zachodniopomorskiego w 2015 r. odbywa się jego bezpłatna realizacja w Kamieniu Pomorskim. Dzięki współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie zajęcia odbywają się przy ulicy Garncarskiej 4.

Zadzwoń i dowiedz się więcej. Informacji udzieli Ci Bartosz 504587341 lub Justyna 699654608

Przeciwdziałanie uzależnieniom w Kamieniu Pomorskim! Reviewed by on . Ogłaszamy rozpoczęcie kolejnych edycji programu wczesnej interwencji dla osób eksperymentujących z narkotykami i alkoholem pn. "Fred goes net w Kamieniu Pomorsk Ogłaszamy rozpoczęcie kolejnych edycji programu wczesnej interwencji dla osób eksperymentujących z narkotykami i alkoholem pn. "Fred goes net w Kamieniu Pomorsk Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top