niedziela, 26 marzec 2023, 17:57

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zapraszamy na zajęcia walki wręcz!
Zapraszamy na zajęcia walki wręcz!

Zapraszamy na zajęcia walki wręcz!

wtorek, 22 września 2015, 11:22 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport, TWOJA GMINA

Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym

Chcesz poczuć się pewniej w sytuacjach codziennego zagrożenia? Zdobyć wiedzę o unikaniu zagrożeń? Wypracować sprawność, wytrzymałość i siłę? Zapraszamy na zajęcia z walki wręcz według systemu szkoleniowego Combat 56. Zajęcia z walki wręcz pn. „Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym” odbędą się w sobotę, 3 października 2015r. w godz. 10.00 – 16.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy Placu Katedralnym 5 w Kamieniu Pomorskim.

Combat 56 to system walki wręcz stworzony na potrzeby polskich oddziałów specjalnych przez majora Arkadiusza Kupsa na początku lat 90. Obecnie według tego systemu szkoleni są funkcjonariusze policji, straży granicznej, ochrony, BOR-u, żołnierze GROM-u itp.

Podstawą systemu Combat 56 jest prostota i skuteczność. Proste chwyty i uderzenia operujące na gałkach ocznych, tętnicach szyjnych, tchawicy czy kroczu pozwalają każdemu wyjść z sytuacji zagrożenia. Doskonałość systemu opiera się na nawykowym opanowaniu 2- 3 technik, co daje gwarancję skuteczności w różnych wariantach ataku przeciwnika. System nie opiera się na rzutach, skomplikowanych postawach czy efektownych ewolucjach.

Chcesz przekonać się jak wygląda to w praktyce? Zapraszamy na próbny trening! Trzech instruktorów i 6 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Zajęcia poprowadzą byli żołnierze 56 Kompanii Specjalnej, instruktorzy Combat SGS, bohaterowie programu telewizyjnego „Selekcja”! Zgłoszenia telefoniczne tylko do dnia 26.09.2015r. pod nr tel. 724 170 905.

Daniel Klamborowski

MOSiR Kamień Pomorski

Zapraszamy na zajęcia walki wręcz! Reviewed by on . Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym Chcesz poczuć się pewniej w sytuacjach codziennego zagrożenia? Zdobyć wiedzę o unikaniu zagrożeń? Wypracować s Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym Chcesz poczuć się pewniej w sytuacjach codziennego zagrożenia? Zdobyć wiedzę o unikaniu zagrożeń? Wypracować s Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top