czwartek, 30 listopad 2023, 09:37

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Nabór do sekcji piłkarskiej przedszkolaków! Zapraszamy na pierwszy otwarty trening!
Nabór do sekcji piłkarskiej przedszkolaków!   Zapraszamy na pierwszy otwarty trening!

Nabór do sekcji piłkarskiej przedszkolaków! Zapraszamy na pierwszy otwarty trening!

środa, 23 września 2015, 09:47 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport, TWOJA GMINA

Gryf Kamień Pomorski we współpracy ze szkółką piłkarską LP Football Academy ogłasza nabór do nowej sekcji piłkarskiej dla 4-5 latków (rocznik 2010-2011). Treningi dla dzieci odbywać się będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią, a w okresie jesienno-zimowym w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim.

System treningowy, szkoleniowy i organizacyjny bazuje na rozwiązaniach największej szkółki piłkarskiej w Polsce. Misją szkółki jest nauczenie dziecka gry w piłkę nożną, a nie wybranie tego, które już to potrafi. Przy naborze dzieci nie są selekcjonowane, każde dostaje szansę. LP Football Academy proponuje treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. W przypadku najmłodszej grupy treningi odbywają się w formie gier i zabaw rozwijających podstawowe umiejętności piłkarskie. Każde dziecko, które przystąpi do nowej sekcji zostanie objęte specjalnym ubezpieczeniem sportowym. Przynależność do LPFA to nie tylko profesjonalne treningi, turnieje i mecze, ale również szereg przywilejów i korzyści – m.in. spotkania z piłkarzami, eskorty na meczach Ekstraklasy, wspólne kibicowanie na trybunie rodzinnej.

Zapraszamy na otwarty trening, który odbędzie się w poniedziałek, 28 września o godz. 16.00 w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim. Informacje i zapisy u trenera Dawida Sandzewicza – tel. 506 081 243.

Daniel Klamborowski

MOSiR Kamień Pomorski

Nabór do sekcji piłkarskiej przedszkolaków! Zapraszamy na pierwszy otwarty trening! Reviewed by on . Gryf Kamień Pomorski we współpracy ze szkółką piłkarską LP Football Academy ogłasza nabór do nowej sekcji piłkarskiej dla 4-5 latków (rocznik 2010-2011). Trenin Gryf Kamień Pomorski we współpracy ze szkółką piłkarską LP Football Academy ogłasza nabór do nowej sekcji piłkarskiej dla 4-5 latków (rocznik 2010-2011). Trenin Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top