Jesienne Biegi Przełajowe w Międzyzdrojach

Dnia 26 września 2015 r. w Międzyzdrojach odbyły się jesienne biegi przełajowe. Organizatorem imprezy było Gimnazjum nr 1 im Jana Pawła II w Międzyzdrojach, Urząd Miasta w Międzyzdrojach. W zawodach wzięło udział 208 osób. Publiczne Gimnazjum w Wolinie reprezentowało siedmiu zawodników w dwóch kategoriach wiekowych, zdobywając najwyższe stopnia podium.

W kategorii klasy I gimnazjum:

I miejsce – Gracja Kalibabka;

III miejsce – Natalia Banach.

W kategorii klasy II-III gimnazjum

I miejsce – Olga Domaradzka;

II miejsce – Wiktoria Szada-Borzyszkowska;

IV miejsce – Klaudia Szabat;

VI miejsce – Justyna Smuga;

X miejsce – Karina Skrzyńska.

Zwycięscy otrzymali okazałe puchary, które wręczał wielokrotny Mistrz Polski, Olimpijczyk i uczestnik Mistrzostw Świata w maratonie i 3000 m z przeszkodami – Rafał Wójcik.

Gratulacje!

Adam Wielechowski