niedziela, 22 maj 2022, 21:20

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Marina Kamień Pomorski z najwyższą notą – 5 bursztynowych kotwic
Marina Kamień Pomorski z najwyższą notą – 5 bursztynowych kotwic

Marina Kamień Pomorski z najwyższą notą – 5 bursztynowych kotwic

niedziela, 04 października 2015, 20:08 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, gospodarka, sport

Dziś w Starej Rzeźni na terenie szczecińskiej Łasztowni wręczono certyfikaty trzynastu marinom Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Najwyższą notę – 5 Bursztynowych Kotwic otrzymała Marina Kamień Pomorski. Certyfikaty przyznał Związek Portów i Przystani Jachtowych – Lokalna Organizacja Turystyczna Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Prezes Zarządu Mariny – Marek Świderski osobiście odebrał certyfikat i flagę, która w przyszłym sezonie będzie powiewała nad kamieńskim portem jachtowym. To kolejne wyróżnienie dla kamieńskiej mariny. Marek Świderski: „Gdy odbierałem Horyzonty na początku roku powiedziałem, że traktuję to jako zachętę do wytężonej pracy. Słowa dotrzymałem. Poprawiliśmy nasza notę z 4 kotwic w ubiegłym roku na 5. To jest najwyższa nota z możliwych, ale nasi klienci i tak będą pozytywnie zaskoczeni w przyszłym sezonie, bo szykujemy dla nich wiele udogodnień. Szykujemy też dużą kampanię reklamową. Już dziś mogę powiedzieć, ze jesteśmy jedną z najczęściej opisywanych i pokazywanych w mediach marin w Polsce. W prasie i Internecie ukazało się w 2015 roku ponad 500 publikacji dotyczących naszej mariny, około połowa z nich w mediach typowo żeglarskich. Będziemy też w przyszłym roku gospodarzem Mistrzostw Europa w Klasie Europa. Są powody do zadowolenia”.

W ostatnich miesiącach Marina Kamień Pomorski znacznie poprawiła jakość oferowanych usług. Ilość stacjonujących w marinie jachtów, tzw. rezydentów zwiększyła się w 2015 roku w stosunku do ubiegłego roku z 95 do 152. Gołym okiem można zobaczyć, że marina wypełnia się jachtami. Cumują też coraz większe i bardziej ekskluzywne jednostki. Cel na przyszły rok to 200 rezydentów. Jak deklaruje Marek Świderski, jest on możliwy do zrealizowania.

Po uroczystym wręczeniu certyfikatów odbyła się ceremonia wręczenia nagród zwycięzcom Regat Jesiennych, przy okazji których rozgrywa się Wyścig o Błękitną Wstęgę Jeziora Dąbie. Bezwzględnie najszybszym jachtem i zdobywcą Błękitnej Wstęgi została jacht Tomahawk ze sternikiem Patrykiem Zbroją – członkiem Rady Nadzorczej Mariny Kamień Pomorski Sp. z o.o.

Tekst: Marina Kamień Pomorski

Zdjęcia: Damian Grabarski, Tomasz Tetela, Tomasz Matyśkiewicz

Marina Kamień Pomorski z najwyższą notą – 5 bursztynowych kotwic Reviewed by on . Dziś w Starej Rzeźni na terenie szczecińskiej Łasztowni wręczono certyfikaty trzynastu marinom Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Najwyższą notę – 5 Burs Dziś w Starej Rzeźni na terenie szczecińskiej Łasztowni wręczono certyfikaty trzynastu marinom Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Najwyższą notę – 5 Burs Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top