czwartek, 19 maj 2022, 21:02

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Turniej Kapitański na Polu Golfowym w Grębowie…

Turniej Kapitański na Polu Golfowym w Grębowie…

poniedziałek, 05 października 2015, 21:07 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

I pogoda, i mnogość zawodników dopisały podczas trwania sobotniego (3.10.) Turnieju Kapitańskiego na Polu Golfowym „Kamień Country Club” w podkamieńskim Grębowie.

W turnieju udział wzięło aż 118 zawodniczek i zawodników, którzy walczyli w czterech kategoriach od wczesnego rana do niemal chłodnego zachodu słońca. Jak oceniają organizatorzy, poziom zawodów był bardzo dobry, a i zawodnicy dawali z siebie dosłownie wszystko, by po prostu pokazać się z jak najlepszej strony i po prostu wygrać tę prestiżową imprezę. Choć wielu twierdziło, że gra w golfa to przede wszystkim wielka frajda i dobra zabawa.

Dla najlepszych z najlepszych czekały okazałe puchary, dyplomy i cenne nagrody, a dla wszystkich coś gorącego z grilla.

Kategorię Stableford netto hcp 18,1 – 36 wygrał Maciej Rzeźniewski, który wyprzedził Waldemara Piątkowskiego oraz Adama Nowackiego.

W kategorii Stableford 0 – 18,0 wygrał Mariusz Ostałowski, przed Sylwestrem Chrzanowskim i Zbigniewem Foltą.

Grzegorz Gawroński wgrał kategorię Stoke Play Brutto, natomiast w kategorii Stableford Brutto zwyciężył Kamil Nowak, który wyprzedził Eryka Gawrońskiego oraz Sylwestra Chrzanowskiego.

18 – dołkowe pole golfowe „Kamień Country Club” w Grębowie istnieje od zaledwie kilku lat, i jest najmłodszym tego typu polem golfowym na naszym Wybrzeżu, a już potrafi zorganizować szereg ciekawych, niezwykle interesujących i przyciągających zawodników imprezy. Większość z nich jest jak najbardziej dobrej marki, stojących na wysokim poziomie, a golfiści bardzo cenią sobie nie tylko samą murawę, ale i otoczenie całego pola golfowego, co jest na pewno dużym atutem tego wyjątkowego miejsca.

Organizatorzy dbają o prestiż i wysoką jakość swoich świadczonych usług, a golfiści coraz częściej przez cały sezon tutaj zaglądają i wyjeżdżają stąd z jak najlepszymi wrażeniami i oczywiście wspomnieniami, dzieląc się nimi z innymi. Kolejne turnieje tutaj właśnie organizowane, są też dobrą wizytówką tego pola golfowego, a jego właściciele twierdzą, że mimo, że mamy już na dobre październik, to sezon dla golfistów jeszcze się nie skończył.

„Bywało tak, że golfiści przyjeżdżali do nas jeszcze w czasie jak spadły pierwsze śniegi. I jak któryś z golfistów powiedział; póki widać piłeczkę i dołek, można się jeszcze nią pobawić i próbować szczęścia w trafianiu w kolejne miejsca.” – mówią właściciele „Kamień Country Club”. Bo naprawdę, jak się przyglądaliśmy chociażby ostatnim zawodom, taki wyczyn, trafienie piłeczką w dołek i to z dużej odległości, to coś naprawdę wyjątkowego i  niezwykłego.

Obserwator

Turniej Kapitański na Polu Golfowym w Grębowie… Reviewed by on . I pogoda, i mnogość zawodników dopisały podczas trwania sobotniego (3.10.) Turnieju Kapitańskiego na Polu Golfowym „Kamień Country Club” w podkamieńskim Grębowi I pogoda, i mnogość zawodników dopisały podczas trwania sobotniego (3.10.) Turnieju Kapitańskiego na Polu Golfowym „Kamień Country Club” w podkamieńskim Grębowi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top