niedziela, 22 maj 2022, 21:50

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Akcja : e- motywacja w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej
Akcja : e- motywacja w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej

Akcja : e- motywacja w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej

wtorek, 06 października 2015, 15:48 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu spotkań online Fundacji Orange – akcja: e-motywacja. Projekt skierowany jest do osób 50 + i ma na celu   aktywizację społeczną osób starszych- uzupełnienie zapasów odwagi i energii przydatnych do życia aktywnego i spełnionego.

Za pośrednictwem Internetu Fundacja Orange połączy się z placówkami zgłoszonymi do projektu. Osoby zebrane w Bibliotece obejrzą transmitowane spotkania online, będą miały możliwość zadania pytania gościom transmisji i wymienią się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku!

Temat pierwszego spotkania to: ,,Razem możemy więcej”. Porozmawiamy o współpracy i podejmowaniu nowych wyzwań… grupowo- bo tak może być raźniej! Gościem specjalnym webinarium będzie aktorka teatralna i filmowa- Pani Emilia Krakowska.

Zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim na pierwsze spotkanie 8 października o godzinie 11:00. Kolejne spotkania odbędą się 22 października, 5 listopada, 19 listopada i 3 grudnia o godzinie 11:00.

Akcja : e- motywacja w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej Reviewed by on . Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu spotkań online Fundacji Orange - akcja: e-motywacja. Projekt skierowany jest do osób 50 + i ma na celu   aktywizację społe Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu spotkań online Fundacji Orange - akcja: e-motywacja. Projekt skierowany jest do osób 50 + i ma na celu   aktywizację społe Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top