wtorek, 6 czerwiec 2023, 12:39

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Spotkanie Burmistrza Wolina z mieszkańcami
Spotkanie Burmistrza Wolina z mieszkańcami

Spotkanie Burmistrza Wolina z mieszkańcami

poniedziałek, 12 października 2015, 20:18 Kategoria: Gmina Wolin, gospodarka, społeczeństwo

W dniu 8 października 2015 r. w „Dworku Wolińskim” odbyło się spotkanie Burmistrza Wolina wraz z kadrą zarządzającą gminy (z-ca – Ryszard Mróz, skarbik- Roman Kleszczyński, sekretarz – Roman Pawłowski, kierownicy podległych jednostek organizacyjnych i referatów urzędu) z mieszkańcami gminy Wolin. Celem spotkania było zapoznanie mieszkańców naszej gminy z inwestycjami wykonanymi w naszej gminie w pierwszym półroczu bieżącego roku oraz z proponowanymi kierunkami inwestycji i działań samorządu w roku 2016.

Podczas spotkania przedstawiono prezentację wybranych inwestycji gminnych oraz wydarzeń, które miały miejsce w 2015 roku.

Jedną z propozycji przedstawionych przez Burmistrza na spotkaniu była propozycja budżetu obywatelskiego dla miasta Wolina. Jak zaznaczył Eugeniusz Jasiewicz obecnie trwają prace nad ustaleniem procedur i zasad, na podstawie których mieszkańcy Wolina będą mogli wspólnie decydować na co przeznaczyć rocznie ok. 300 tys. zł.

Po części informacyjnej przystąpiono do dyskusji z mieszkańcami na temat problemów i pomysłów związanych z Gminą Wolin. Na zakończenie Burmistrz Wolina serdecznie podziękował tym mieszkańcom, którzy postanowili poświęcić swój czas i wziąć udział w spotkaniu oraz poinformował o swojej decyzji organizacji cyklicznych spotkań z mieszkańcami. Uzgodniono, że następne spotkanie z mieszkańcami odbędzie się na naszej Marinie.

 

Spotkanie Burmistrza Wolina z mieszkańcami Reviewed by on . W dniu 8 października 2015 r. w „Dworku Wolińskim” odbyło się spotkanie Burmistrza Wolina wraz z kadrą zarządzającą gminy (z-ca – Ryszard Mróz, skarbik- Roman K W dniu 8 października 2015 r. w „Dworku Wolińskim” odbyło się spotkanie Burmistrza Wolina wraz z kadrą zarządzającą gminy (z-ca – Ryszard Mróz, skarbik- Roman K Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top